Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tampon probléma szülés után,...

Tampon probléma szülés után, kicsúszik de miért?

Figyelt kérdés

Bő hét hónap eltelt már és most használtam először tampont szülést követően, de valami miatt mindig ki akar csúszni, pedig jól felnyomom, de kb. 1 óra és érzem, hogy szúr meg fáj, mert már nagyon kint van, pedig félig sincs tele.


Lehet ezzel csinálni valamit?


Normál tampont használok.


2012. ápr. 25. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Kitágultál. Válts nagyobbra, mondjuk superre. Nálam ez bevált.
2012. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Kitágultál. Segít az intim torna.
2012. ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

csatlakozom

egyenlőre még nem tudsz tampont használni...

2012. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Atyaég..én még fel sem mertem dugni, pedig már 10 hónapja szültem.
2012. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kitágultál vagy méhsüllyedésed lett. Nekem az utóbbi van és nekem is mindig kicsúszott a tampon. Betétre kellett váltanom, bár nem szeretem, brr....
2012. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jóvő hónapban lagziba megyek pont akkor amikor meglesz és nem akartam betétet használni ezért most kipróbáltam a tampont, de úgy látszik hogy nem lesz jó. Csak az a baj, hogy így meg teljesen más ruhát kell vennem, mert amibe akartam menni az nem lesz jó
2012. ápr. 26. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!