Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Begyógyulhat a kilyukasztott...

Begyógyulhat a kilyukasztott lyuk? (fülbevaló)

Figyelt kérdés

Kislányomnak 1 hónapja lövettük ki a fülét.

Gondoltam beleteszem az arany karikafülbevalót. Az egyik sikerült is szépen, de a másik nem akart átmenni a lyukon. Majd a köv. pillanatban azt vettem észre, hogy tiszta vörös a fülecskéje. Kicsit vérzett is a hátuljánál, pedig nem erősen dugtam át. Nagyon megijedtem.

Bekentem Betadinnal, egy óra alatt lement a gyulladás, de nem merem beletenni a fülbevalót.

Lehet, hogy bevarrosodik és begyógyul a lyuk?

Mit tennétek? Az tuti, hogy holnap elmegyünk ahhoz, aki belötte a fülbit.


2009. jún. 29. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, begyógyulhat! Azt nem tudom mennyi idő alatt, de szerintem több kell neki, mint egy hónap.
2009. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy begyógyulhat egy kilyukasztott fül, nekem is legalább 4 olyan van, amibe ha akarnék sem tudnék fülbevalót tenni. De ez hosszú hónapok, évek kérdése. Bár frissen kilőttnél nem tudom, de biztos, hogy egy hónap azért kevés neki.
2009. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!