Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány fülbevalód van? Milyenek?...

Hány fülbevalód van? Milyenek? (bizsu, arany, ezüst, stb. ) Melyiket szereted? (bedugós vagy beakasztós? Hány lyuk van a füledbe? Milyen fülbevaló van most benne?

Figyelt kérdés
Ha tudsz,linkelhetsz képet is!
2010. szept. 9. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Sok van,most nem szeretném megszámolni:D

Van olyan hatalmas karika,sok pici átszúrós és még több beakasztós,nagy csüngős(ezek majdnem minden színben megtalálhatók és persze bizsuk):D

És van egy arany amit elég ritkán használok.

2010. szept. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van 2 arany, pár ezüst, meg sok-sok bizsu. Van bedugós,logós,akasztós, mindenféle. Bal fülemen 3 lyuk van, jobbon 1, de a 2-t használom, néha a többit:D
2010. szept. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, és most egy ezüst van benne, egy-egy négyzet:)
2010. szept. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bizsut és ezüstöt hordok aranyra allergiás vagyok, sok van de mindig pótolni kell, mert pl rendzserint hagyom el vagy törik bele éjjel mert elfelejtem kivenni. a balban 4 a jobban 1luk van, most h itthon vagyok egy kék köves ál-fültágesz van bent és egy fekete-pink szög alakú, párommal felesben hordjuk ezt a két párat.

van nagy meg kisebb karika, köves karika, rózsaszín karika, kerek lógós rózsaszín, köves-láncos lógós, kerek lógós kis kövekkel, csepp alakú lógós, ezek a kedvencek.

2010. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sok fülbevalóm van kb mind ezüst de van fa is. van bedugós meg beakasztós is. a fülemben 4-4 lyuk van ebből 3ban karika a többi sima
2010. szept. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik fülemen 1, másikon 2 lyuk van, mostanában pici köves, bedugós van a fülemben állandóan, éjszakára sem veszem ki. Egyébként fülbevalókból leginkább bizsu van, minden féle, és több, mint 100 db. :)
2010. szept. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bal fülem: most 2mm-es lyuk, és 2 ezüst fülbevaló egymás alatt utána.

Jobb fülem: 12mm-es tágitó, és 4 db ezüst pötty fülbevaló.

Van még egy párilyen szines köves: kék, zöld, piros, rózsaszin... :D Most jönnek azon még, beszúrjuk őket is. :)

17L

2010. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 wiwwien válasza:
11 fülbevalóm van,6-6 "lent",1 a porcban.2 arany van benne,és a többi orvosi fém.A bedugós a favoritom:) (a fülbik:kis kövesek,mindenféle színbe,2 arany: az egyik csillagféleség,a másik pedig katica:)) 17/L
2012. júl. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!