Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom hogy fél éves folyamatos...

Tudom hogy fél éves folyamatos munkaviszony szükséges bizonyos ellátások juttatásához terhesség előtt, én eddig egyetemre jártam viszont van egy fél éves munkaviszonyom, ezért én kaphatok támogatást vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 23:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez még 2008-2009-es 4 órában takarítottam. Utána még dolgoztam 1-1 hónapot 2 másik helyen utána suli.
2012. máj. 29. 23:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak GYES-t fogsz kapni!

A GYED-hez és a TGYÁS-hoz az igénylést megelőző két évben kell,hogy meglegyen 365 olyan munkanap,amikor be voltál jelentve!

2012. máj. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valóban csak gyest fogsz kapni, mert neked minimum 2010-től kellene a 180 nap az egyetemről, és UTÁNA a 185 nap munkaviszony, és ennek a munkaviszonynak élnie is kell szüléskor ahhoz, hogy mást is kapj gyesen és családi pótlékon kívül.


Nem tudom, mikorra vagy kiírva, de ha most találsz munkát és még belefér 185 nap, akkor kaphatsz ellátást. Ha nem, akkor nem.

2012. máj. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem jól tudod, már 365 nap előzetes biztosítási idő kell, a szülést megelőző két éven belül, plusz legyél biztosított a tgyás igénylésekor. Neked szerintem csak gyes fog járni.
2012. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!