Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a babád soha nem akarta...

Ha a babád soha nem akarta elfogadni a cumisüveget, és elakartad már választani, akkor miből fogadta el a tejet/tápszert, stb?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor már bőven mindent evett amikor el akartam választani, így pohárból kapta a tejet vagy kakaót.

Eleinte persze nem nagyon szerette, de mindig "koccintottunk és egy idő után megszokta.

2012. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 14 hónapos volt, amikor próbálkoztam a tejjel, csőrös itatóból, de nem kellett neki, nem ízlett a tej. Ekkor még szopizott este. 15 hónaposan elválasztottam, de tejet nem akart inni, tápszert én nem akartam és a gyerekorvos sem mondta, hogy kellene, evett elég sok más tejterméket. Kb. 16 hónaposan kezdte el megszeretni a tejet, akkor már két füles kis bögréből adtam neki. Azóta is szereti a tejet és bögréből issza. Most 25 hónapos.
2012. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az én lányom most, 8 hónaposan kezdi elfogadni a tápszert cumisüvegből. Azelőtt próbálkoztam rengeteg féle cumival, de egy sem jött be. Most, hogy már nem tud annyit szopizni és végre tejalapú tápszert ihat, így elfogadja. Amúgy a Tommy Tippy féle cumi működik nálunk.
2012. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 porcukormókus ***** válasza:

Nálunk is ez volt a probléma, sehogy sem lehetett megetetni, ha esetleg el kellett mennem itthonról nélküle.

Aztán valahogy beletanult olyan 7-8hónapos korában. Ha jól emlékszem eleinte csak a nagymamától és az apukájától fogadta el a cumisüveget, tőlem nem.. Gondolom a szopizás miatt.

Aztán egyszercsak már nem csinált ügyet belőle, beadta a derekát a kisasszony..

2012. máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!