Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SZülési szabadságon lévő még...

SZülési szabadságon lévő még csak fél évet dolgozó nő vehet-e fel hitelt? Hogy működik a hitel felvétel a táppénz alatt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a táppénz, vagy családi pótlék, vagy gyes, nem számít jövedelmnek hitelfelvétel szempontjából, ezért vagy eleve nem adnak, vagy csak nagyon kemény feltételekkel. :-(
2012. máj. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
garantáltan nem kapsz hitelt semmilyen feltételekkel sem.
2012. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én gyeden voltam, és még az sem számított. Saját névre nem vehettem fel, csak adóstársként.
2012. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én fel tudtam venni 2x is. Egyszer táppénz alatt, egyszer gyed alatt.

Az a lényeg, hogy az átutaláson ne az szerepeljen, hogy táppénz. Nekem a munkáltatóm kifizetőhely és a táppénzt meg a gyedet is munkabérként utalta, így nem volt probléma. Mondjuk nem milliókat vettem fel, hanem egy kisebb személyi kölcsönt egyszer meg áruhitelt, de ahhoz elég volt a bankszámlakivonatom.

2012. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!