Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bölcsődei/óvodai jelet hogyan...

Bölcsődei/óvodai jelet hogyan teszitek bele a ruhákba, cipőkbe?

Figyelt kérdés
Még a kabátot is meg kell majd valahogyan jelölni, és fogalmam sincs, hogyan? Meg a cipőt? A talpáról lekopik, belül meg nem firkálnék össze egy drága cipőt.
2012. jún. 1. 06:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ruháknál a címkébe, cipőkbe pedig oldalt belül a szárába rajzolom a jelüket alkoholos filccel.

Miért nem akarod a cipőbe amúgy?

2012. jún. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem fogja meg a zoknit?
2012. jún. 1. 07:08
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja, és a ruha címkéjéből nem jön ki mosásnál?
2012. jún. 1. 07:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert alkoholos filc és vékonyan fog. Nem az, amivel a flipchart táblára írnak, hanem amivel pl. CD-re.

Ha elhalványul, átírom még1x.

2012. jún. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem a jeleket rövidáruban. Pár öltéssel oda ehet varrni. A cipőnél pedig a belső oldalán alul/kívűl írtam rá + a nyelvébe.
2012. jún. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a silmama oldalon vettem olyan matricát ami mosással se sőt semmivel nem jön le... :)
2012. jún. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó, nagyon jók ezek a jelek! És ha rá van vasalva, akkor mosásnál sem jön le?
2012. jún. 1. 08:16
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

lakkfilcet vettem, az se jött le semmiről.


nálunk kicsit bonyolultabb, mert a lányom után a fiam mindenféle uniszex holmit megörökölt. Így aztán törpölhettem, mit kezdjek a sok szívecskés jellel ellátott dologgal, és hát ahol lehetett oda címkét varrtam, de sok mindennél ez nem volt járható út és át kellett volna rajzolnom. Végül aztán úgy rajzoltam meg, hogy a szivecske a kishajó vitorlájára került. Szerencsére a fiam nem emelt kifogást.


a cipőknél nekünk se fogta meg a zoknit a jel, és a lakkfilccel az a jó, hogy az a műanyagra is jobban fog, mint az alkoholos.

2012. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön le! :)
2012. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Beleszerettem! Meg is fogom rendelni. :)
2012. jún. 1. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!