Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bölcsődei/óvodai jelet hogyan...

Bölcsődei/óvodai jelet hogyan teszitek bele a ruhákba, cipőkbe?

Figyelt kérdés
Még a kabátot is meg kell majd valahogyan jelölni, és fogalmam sincs, hogyan? Meg a cipőt? A talpáról lekopik, belül meg nem firkálnék össze egy drága cipőt.
2012. jún. 1. 06:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én bevarrható szatén jelet rendeltem a kislányomnak innen: www.ovisjel.hu

Nagyon-nagyon meg vagyok vele elégedve. Amikor kinövi a kislányom a ruhát, csak leveszem, és 2-3 öltéssel már ott is az új ruháján. Szeptember óta használjuk, de még mindig olyan, mintha új lenne. Ilyen: [link]


Itt van cipőre tehető védőfóliás jel is. Na, annak sincs még semmi baja... Csak ajánlani tudom!!!! Ilyen: [link]


(Mi egyébként azért nem vettünk vasalhatót, mert a tesója örökli majd a ruhákat és akkor a bajba lennénk a jelekkel a ruhákon... :-)))) )

2012. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!