Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szokott vérzés lenni a fogamzá...

Szokott vérzés lenni a fogamzásgátló tabletta használatának elkezdésekor?

Figyelt kérdés

Van 3 lányom, elég idős is vagyok, nem szeretnénk már több gyereket, ezért írattam fel gyógyszert.

Amióta szedem, folyamatosan vérzek, már több mint 2 hete. Nem túl erősen, de élénkpiros színnel. Normális ez? Majd hozzászokik a szervezetem?

Vizsgálatkor találta az orvos egy 3 cm-es petefészek cisztát, azt mondta a gyógyszer ebben is segíteni fog. Esetleg ez ürül?


Köszi a válaszokat!


2012. jún. 1. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mikor ilyen volt, elmentem dokihoz, ő adott pár tablettás gyógyszert, 3-4 nap kellett szednem, és elmúlt a gyenge vérzés, azóta sem volt gond.
2012. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképp visszamennék az orvoshoz és elmondanám neki amit észlelek. Petefészek ciszta, ha kifakad, akkor okozhat vérzést, de az nem ennyire hosszút. Már jövő héten elmennék a helyedben a dokihoz.
2012. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy a ciszta nem ürül rendesen, mej el újra dokihoz, mert ha friss vér színű, akkor folyamatosan van valami...

A hozzászokásnál inkább barnás-áttetsző szokott lenni

2012. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Ma felhívtam az orvost, hogy normális e a vérzést, azt mondta, hogy 3 hónapom van, hogy hozzászokjon a szervezetem a gyógyszerhez. Normális (persze nem a brutális mennyiségű), mert vékonyodik a nyálkahártya és az vérzéssel is járhat.

2012. jún. 4. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!