Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Évzáróra szoktatok virágot...

Évzáróra szoktatok virágot venni az óvónőknek és dajkának?

Figyelt kérdés
És ki adja oda, mit szoktatok mondani, vagy a gyerek mit mond, mikor átadja?
2012. jún. 2. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk szoktak. A lányom adta át, de én is ott voltam mellette (kiscsoportos). Ő nem mondott semmit, én mondtam annyit, hogy köszönjük az egész éves munkájukat, türelmüket, dadus néninek a sok segítséget.
2012. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk az évzárót összekötötték az anyák napjával, így nem vettünk semmit.

Viszont épp holnap van pedagógusnap így a kisfiammal megtanítottam egy verset, készítettünk egy apró ajándékot, és kaptak 1-1 szál virágot. Pénteken délben kapták meg, mert akkor van ott a két óvónéni és a dadus is. A kisfiam adta oda, de természetesen én is megköszöntem az egész évi türelmüket és szeretetüket.

2012. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk tegnap volt az évzáró ünnepély.A szülői munkaközösségi tagok rendezték a virágot,arra 500 ft-ot adtunk be és az óvónénik meg a dadus néni is kapott szép virágcsokrot.Ajándékot pedig a ballagó gyerekek anyukái vettek,mi többiek-középsősők-nem.
2012. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,azt elfelejtettem,hogy asz SZM. tagos anyukák közül az egyik mondott rövid beszédet,másik pedig átadta a virágcsokrokat.
2012. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!