Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 hetes babámat ilyen időben...

2 hetes babámat ilyen időben elvihetem már sétálni kb 1 órára? Babakocsiban, hordozóval.

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a 3 heteseimet decemberben 0 fokban vittem sétálni.

Szerintem simán viheted.

2012. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Voltál már velük szabadban? Mert nekem a védőnőm azt mondta, hogy fokozatosan szoktassam a levegőzéshez. Augusztusban, nyári hőségben született, kb. 2 hetesen kezdtük a levegőztetést, ami arról szólt, hogy első nap 5 percre kiálltam vele az erkélyre, másnap 10 perc, harmadik nap 15, majd fél óra. Mikor már fél órát kint lehetett, akkor vittem le babakocsiban (addig mondjuk meg sem érte volna, hogy 5 perc miatt öltöztessem és hurcibáljam a kocsit). Szóval már 1 hónapos biztos volt, mire 1 órát babakocsiztam vele. Lehet én vagyok túl óvatos, de 2 hetes babát első körben biztos nem vinnék 1 órát sétálni. Nem vagyok egyáltalán paramama, de jobb félni, mint megijedni...
2012. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*velük = vele, bocsi, nem többes számban akartam írni
2012. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem május 13.-án született a fiam,3 nap múlva jöttünk haza,hétvégén már vittük sétálni.
2012. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mármint azon a hétvégén,amikor hazajöttünk(tehát 6 naposan).
2012. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ilyen szép időben már 2 hete kivihetted volna.

Gratulálok a babádhoz.

2012. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elvileg fokozatosan kellene szoktatni,mikortól hazakerültök a kórházból,onnantól kezdve minden nap egy kicsit.


Az elsőnél ezt tartottam,a másodiknál már 5 naposan (4 naposan jöttünk haza a kórházból) már boltba mentünk,

a harmadikat is már másnap hogy hazajöttünk a kórházból,vittem a boltba,oviba,ahova menni kellett.


Jó babázást!! A szülésből mielőbbi felépülést!


Üdv: 3 lányos

2012. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szép időben, amikor nem fúj a szél, nem perzsel a nap, már a pár napos baba is mehet ki simán akár egy órára is. Menjetek nyugodtan! :)
2012. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 4. 08:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyébként milyen hordozóra gondolsz?

Mózesben vigyed sétálni, ilyen kisbabának nem jó még más.

2012. jún. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!