Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted normális dolog, ha...

Szerinted normális dolog, ha egy 2 éves gyereke állandóan babakocsiban viszi az anyja?

Figyelt kérdés
Sétálni még sosem láttuk szegény gyereket.
2011. máj. 21. 00:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
52%
De azt sem hogy mennyit sétáltatja máshol, vagy tévedek? Mondjuk van hogy az én négy gyerkőcöm kimerítő játékot játszanak a 40 méter hosszú udvarunkon, már alig élnek, utána irány a babakocsi és séta pihenésképp. Mondjuk ez csak a két és fél éves ikrekre igaz, a két nagyobb már nem fér bele babakocsiba.
2011. máj. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
100%
Kétévesen hosszú útra még kell a babakocsi, mert túl pici a baba a gyalogláshoz. Ha sosem sétál, az nem normális... de az, hogy ti csak kocsiban látjátok, még nem ezt jelenti...
2011. máj. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell mással foglalkozni. Honnan tudod, hogy egész nap mit csinálnak? Együtt laktok?

Lehet hogy amikor te látod, előtte már megjártak egy több órás utat gyalog. Vagy ha messze mennek, vagy siet, megértem, hogy babakocsizik, különben soha nem érnék oda én sem egy ilyen kicsivel, mert útközben minden érdekesebb.

2011. máj. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
86%

Egy kétévesnek az utcán még a babakocsi a legbiztonságosabb hely. Ugyanis ennek az korosztálynak akarata már van, de esze még nem sok van hozzá. Bármikor megpróbálhat lelépni mellőled.

A gyaloglás helye náluk még inkább a parkban, vagy udvaron van.

2011. máj. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
77%
Ha valaki 3 évesen még babakocsiban viszi a gyermeket, az már elég gáz, de szerintem egy 2 évesnél még nem. Az én lányom 2,5 éves, és még beleültetem néha, ha hosszabb távra megyünk. Szerintem ezzel semmi gond nincs.
2011. máj. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
100%

A lányom két és fél éves múlt és rendszeresen babakocsizunk. Legalábbis a városban. Van egy 9 hónaposom is, ha megyünk bevásárolni, ügyeket intézni, elég nehéz dolgom lenne tolni a kicsit meg rohangálni a nagy után és még cipelni is a bevásárlást. Tesókocsink van, belerakom mindkettőt, jó nagy kosár is van alul, így sokkal könnyebb megoldani a dolgokat. Nem akarom, hogy a nagyobbik véletlenül is autó alá szaladjon, vagy eltűnjön a piacon a tömegben, hiába jó kislány, szófogadó, de csak kicsi még.

Amúgy minden nap órákat szaladozik az udvaron, a játszótéren, kimegyünk az utcára biciklizni, motorozni, csendes környéken lakunk, ott lehet ilyet csinálni. De a városba simán babakocsival viszem. Nem érzem cikinek.

2011. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
100%

Mi itthon játszunk, és utána megyünk sétálni babakocsival.

18 hós.

Elmegyünk az ABC-ig (egy egész utca), és vissza. Vagy a kis motorral jön velem.

Mostanában nem engedi hogy fogjam a kezét, rángat, nem arra megy amerre szeretném. A kismotorral meg visszafordul, eldobja.

Mivel máshogy nem tudom megoldani így megyünk a babakocsival. Volt már rá precedens, hogy a bevásárlásból egyik kézben a kosár, egy újjal fogtam a kismotor kormányát, a hónom alatt a gyerek. Folyt rólam a víz mire hazaértünk.

2011. máj. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én baromira kilógok a sorból. Utálja a fiam a babakocsit. 1éves kora óta km sétál, volt egy csípőkengurunk, amikor elfáradt beletettem, ott pihent, de ahogy feltöltötte magát sétált tovább.

2éves lesz, ha a lánykám babakocsival viszem, és nem kendőben, akkor néha felkéreckedik a kocsira, de olyankor tényleg hullaálmos.

2011. máj. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:

Kisfiam 2 évesen max 10 percet tudott sétálni(nem csak a lustaság miatt)

lehet hasonlo szituban vannak.de utána behozta a lemaradást és 2 hónap alatt teljesen elhagytuk a babakocsit,csak kicsit lassabb még mint a többi gyerek.

Én azon tudok kiakadni mikor a 4 évest teszik babakocsiba mert h ugy kényelmesebb...

2011. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
34%
Ez a kérdés bennem is megfogalmazódott már. Én is tudok olyan babákat, akiket lábon még sosem láttam, csak a babakocsiba csücsülnek, akkor is az anyjukat látják a mély kocsiból. Az én gyerekem meg egy éves kora óta sétál, felfedez, hajtja a galambot, rigót, stb. Nekik sincs kert, nekünk sem. Csak a panel:( Az olyan szülőknél, akiknek egy kicsi van és egy pici, megértem, de akik inkább kényelmességből nem veszik ki, nem! Mert -tisztelet a kivételnek, ahogy írtam is- vannak ilyenek!
2011. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!