Ikrek-abortusz?

Figyelt kérdés
Van köztetek, aki az ikreit nem tartotta meg? Miért? Mi róla a vélemények?
2012. jún. 4. 08:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint a "sima" abortuszról. Ha vki azért teszi, mert nem tud vállalni még 1 gyereket, akkor 2-t még annyira sem. Gondolom feldolgozni még nehezebb lehet.
2012. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem vetette el az ikreit :(

Azota is bánja nagyon,mert nem ennek a hive:( de meg nem volt 1 eves a kisfia,es akkor eleg rossz anyagi körülmenyek kozott eltek:(

De most ujra pocakos,azota rendezodtek a dolgok szerencsere :))

2012. jún. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 Mara Acoma ***** válasza:
28%

Megölnéd a gyermekeid? És még reklámozod is? Ez komoly? ...


Még ha kevés is a pénz, nem hiszem el, hogy nincs aki segítene. Pl állambácsi azért még ad anyaságit, családit, gyest stb... A nagyik is biztos beszállnak pár forinttal, ruhát, felszerelést meg kaptok a családsegítőben. De adok Én is, ha ez a baj. Lehet, hogy kapom ezért a piros kezeket, de egy picit gondolj már bele:(((


Ne azt nézd, hogy most mekkora, hanem hogy ott van a pocidban a TE GYERMEKED!


Egy nőgyógyász mondta egy kismamának, aki abortuszt akart. Elment a magánrendelésre, és vitte magával a másik gyerekét, aki 11 hónapos volt.

Ajánlotta a doki, inkább ölje meg azt,akit a karjában tart. Ugyan az! De a pocaklakót tartsa meg, mert ki tudja lesz e még másik.


Arról nem is beszélve, milyen szövődményeik lehetnek rád nézve is..

Ha nem is akarod megtartani, legalább add örökbe, nagyon soknak nem lehet babája... köztük nekem sem.

2012. jún. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
43%
Jaj, Istenem, de durva a nőgyógyászod sztori. Főleg az benne, hogy igaza van :(
2012. jún. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
23%
abban is csatlakozom, hogy biztos kapnál segítséget. látod, már is van egy fölajánlás.
2012. jún. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
83%
Jaj,kedves utolsó válaszoló:először is miből gondolod,hogy a kérdezőről van szó?!Másodszor sok helyen nincsenek nagyszülők,de még csak rokonok SEM!És mondjuk albérletben,munkahely nélkül igen felelőtlenség az "államácsira" apellálva vállalni gyereket/gyerekeket.(Azt hiszem tudjuk,hogy ez mely népcsoport szokása).Mindezt írom úgy,hogy a 3. babámat várom,és soha nem volt abortuszom!Ám senkit nincs jogom se kioktatni,se elítélni azért,ha más kiutat nem látva ezt az utat választja.
2012. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
A 6. vagyok.A 3. válaszolónak írtam,csak közben jött 2 válasz.
2012. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
60%
Én 17 éves vagyok. 1 évesek az ikreim. És apukájuk lelépett amikor megtudta,hogy terhes vagyok. Szüleim nincsenek. Nővéremmel és nagyimmal lakok. Ők támogatnak anyagilag amivel mondjuk nálunk nincs gond meg vigyáznak a kicsikre amikor gimibe vagyok. De még így se vetettem el. Az a te gyereked. Fel tudnád dolgozni,hogy megöltél 2 ártatlan emberi életet? Ráadásul a saját gyerekeidét? És lehet,hogy utána nem is lehetne. Kapjál már észbe légyszi!!!
2012. jún. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
35%
Micsoda???? :O Elvetetni? Atya ég! Ezt most te komolyan is gondoltad? Én nem tudom,hogy te hány éves vagy,de én 21 és 38 hetes kismama. Nálunk becsúszott. Albérletben lakunk,nekem nincs munkám (tanulok) párom is tanul és emellet van egy kis alkalmi munkálya amiből nem kap túl sok pénzt. Albérletben lakunk és bizonytalan az anyagi helyzetünk,ami nem azt jelenti,hogy nem tudnánk felnevelni vagy eltartani,de szükösen élünk és családtól se tudunk nagy anyagi támogatást kapni,mert nekik sincs sok. Ennek ellenére sincs szivem megölni a gyerekem. Neked van? Tudnál utána tükörbe nézni? Inkább adjál hálát istennek,hogy lehet gyereked! Tennéd össze a két kezdet. Ha más nem szüld meg és majd felneveli olyan akinek nem lehet. És most nyugodtan le pontozhatsz,de nézzél már magadba egy kicsit.
2012. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 A kérdező kommentje:

Anélkül ítélkeztek, hogy valami háttérinfót tudnátok. Pl. ha már vannak gyerekek, ha nem tervezett volt, még egy sem volt tervben, nemhogy kettő.


Másrészt ti adtatok már örökbe? Mert nagyon könnyű ám mondani. De ti megtettétek már?


Annak a kedves válaszolónak, akinek meg nem lehet gyereke, sajnálom, de ne másokat bírálva vezesse le a feszültségét.

2012. jún. 4. 09:37
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!