Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor meg van a menstruáciotok...

Mikor meg van a menstruáciotok együtt szoktatok lenni a pároddal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Mi igen. Mondjuk en gorcsolni sem szoktam es a mensim is gyenge. Zuhanyzok kozvetlenul elotte es kesz. A ferjemet sohasem zavarta, meg a kapcsolatunk elejen sem.
2012. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
igen
2012. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Hát nem!!

Számomra ez kizárt lenne.Hogy néz ne már ki....

Azt a pár napot ki lehet bírni.

2012. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Igen.Nincs benne semmi visszataszító!Nekem férjem van és őt egyáltalán nem zavarja.
2012. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Én van, amikor majd megveszek egy jó kis szexért, de a párom "konzervatív" ezen a téren, akkor úgymond "békén hagy", pedig nem görcsölök meg ilyesmi....De ő valahogy nem forszírozza a dolgot, én meg nem akarom ráerőltetni.
2012. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk mi nem szoktunk!Eléggé eös görcseim szoktak lenni tehát azt alig várom hogy feküdhesse:)Ezért nem tudom elképzelni ha pl gyenge lenne gyenge vérzéssel az milyen lenne!Meg egy kicsit ciki is vagy gusztustalan ez az én véleményem!Ment a zöld kéz!
2012. jún. 11. 16:54
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem!Nem szeretnék össze-vissza vérezni mindent,nem is tartom higénikus dolognak max óvszerrel,de azt meg utáljuk.Inkább kivárjuk azt a pár napot.
2012. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Mi nem szoktunk! Nem tudom párom mit mondana rá, de én eleve elhatárolódtam ettől a gondolattól!
2012. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Soha megse fordult a fejemben. Nekem zuhanyzás után is szokott jönni nem kicsit a vér. tök mindegy az elején vagy a végén vagyok.

Akik csinálják közben, nem szokott csurom vér lenni az ágy meg minden?

2012. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Nem, nem igazan mocskos a dolog, de mint irtam nekem tenyleg nagyon enyhe a verzesem. Gyenge is es harom nap az egesz, mini tampon vegig boven eleg, jelentektelen mennyiseg jon szex kozben.

2012. jún. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!