Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig lehet "csak a gyerek...

Meddig lehet "csak a gyerek miatt" alapon együtt maradni?

Figyelt kérdés
Ha már egyik fél részéről nincs meg a szeretet, akkor meddig lehet, érdemes így húzni, hogy a gyerek ne sérüljön? Érdemes egyáltalán?
2012. máj. 26. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora a gyerek? Mennyire érződik, hogy nincs szeretet? Bár hosszú távon nem lehet eltitkolni a problémát, szikrázni fog a levegő, bármennyire is igyekeztek a normális kapcsolat látszatát kelteni.

Nehéz erre válaszolni.

2012. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy nem lennék erre képes sokáig. De amúgy nincs is értelme. A gyerekek megérzik ezt, akkor is, ha a szülők profi módon titkolják. Hosszú távon többet sérül ezzel, mint egy akármilyen veszekedős válással.
2012. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs értelme semeddig húzni. Attól, hogy gyerek van a szülőknek nem kell a boldogságukat feláldozni és boldogtalanul élni. Én gyerekként írom, nálunk 10 évig így volt, de pokoli volt, és egy megváltás volt, hogy 11 éves koromban elváltak a szüleim, utána is ugyanolyan jó maradt a kapcsolatom mindkettővel. Sokat voltam apával is.
2012. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, akkor nem sokáig. Én nem bírnám. :S
2012. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!