Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire igaz, hogy a kókuszma...

Mennyire igaz, hogy a kókuszmatrac csak fél éves korig ajánlott? Mármint fél éves korig az, aminek a belseje kókusz és kívül van vékony réteg szivacs, utána pedig ami két vékony szivacs és kókusz réteg között egy vastagabb szivacs réteg.

Figyelt kérdés

Remélem nagyjából érthetően írtam le...

Amúgy én ezt csak azért nem értem, mert felnőtteknek is jó a kókuszmatrac. Akkor mist mi van?

Babátok mennyi idős és szereti-e a kókuszmatracot?


2009. júl. 4. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
21 hónaposan még mindig kókuszmatracon alszik a fiam.
2009. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 20 hónapos, ő is kókuszmatracon alszik, nekem eszembe se jutott, hogy ki kéne cserélni, épp olyan jókat alszik rajta, mint újszülött korában. Jól bírja a strapát is, olyan mint amikor megkaptuk, pedig előtte már egy babát kiszolgált.
2009. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnyugodtam. Most rendeltem egy kókuszmatracot, 3 hós kisfiam eddig szivacson aludt, de az is "örökölt", így már nem a legjobb. Remélem fogja szeretni az újat.
2009. júl. 4. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!