Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tegnap reggeli vizeletből...

Tegnap reggeli vizeletből teszteltem Gabriellel, mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Negatív lett, a mensesem lassan 1 hete késik. Megbízhatok benne, vagy csináljak egy újabb tesztet, ami érzékenyebb? pl Qupidoval? arról úgy hallottam,hogy elég érzékeny. még nem szeretnék babát, ezért kérdezem, hogy mennyire bízhatok a negatív eredményben? lehet, hogy már csak azért nem jön a mensim, mert annyira rástresszelek?!
2009. júl. 4. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A stressztol keshet a mensid.

De inkabb csinalj megegy tesztet, vegyel egyet holnap, es holnaputan reggel csinald meg azt is. Dokihoz is elmehetsz, es akkor bizti megnyugszol.

2009. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért is érdemes még egy tesztet csinálni,mert korai terhességnél,nem biztos,hogy adott annyi hormon,ami már pozitív tesztet produkál.Tehát jó teszt esetében is mutathat negatívat a terhesség.
2009. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor nekem ez a teszt neg lett másnap reggel megjött.

Egy hónap múlva poz lett, és mostmár van egy 1 éves fiam.

Szerintem megbízható. Ha neg, akkor neg.

Majd a következő hónapban kívánom sikerüljön!!!

2009. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem a Gabriell teszt már a menstruáció késése utáni 2 napon délután(!) kimutatta a terhességet,bár csak halványan.másnap reggel pedig már egyértelműen.Szóval szerintem csak az idegeskedés lehet az ok,nem baba.De megnyugtatásképp csinálj még egy tesztet,pár nap múlva,ha nem jön meg!

Kitartás!

2009. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szió.én csináltam 2 tesztet,abbol az egyik gabriel volt.de mindkét teszt azt mutatta ki hogy nem vagyok terhes! a 2 teszt között 3 hét volt.az utolsó teszt után 4 nappal elkezdett görcsölni a hasam.bementem a kórházba a párommal mert nemtudtam mi lehet de elviselhetetlenül fájt.és közölte az orvosom hogy 5 hetes terhes vagyok.ennyit a tesztekröl.ez nem márkától függ,hanem hogy mennyire van vicces kedvében a sors :D szóval mindenképpen orvoshoz menj,akkor tudsz megnyugodni!!! ateszteknek ne hidj!!!!
2009. júl. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!