Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki annyira...

Van olyan, hogy valaki annyira parázik a terhességtől, hogy produkálja a terhességi tüneteket?

Figyelt kérdés
1 hete késik a mensim, tegnap negatív lett a teszt, (a héten még csinálok egyet), feszül a mellem, néha görcsölök is, a cicim elég érzékeny, szírosodik a bőröm, gyakran van rajtam WC-zési inger...
2009. júl. 4. 22:48
 1/3 A kérdező kommentje:
és rettentően parázok, hogy terhes vagyok :S
2009. júl. 4. 22:51
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
jah régen én is pont ezt csináltam:)beképzeltem a terhesség összes tünetét magamnak!amikor tényleg terhes lettem,azt meg épp hogy észerevettem:))
2009. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én most vagyok így.az összes tünetem arra utal,hogy terhes vagyok,de még várom,hogy megjöjjön.elvileg nem lehetek az.
2009. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!