Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miről olvasnátok szívesen egy...

Miről olvasnátok szívesen egy terhességtől egészen az ovodáskorú gyerekekkel foglalkozó honlapon?

Figyelt kérdés

Mert elkezdtem szerkeszteni,de szeretnék egy kis infót gyűjteni, hogy ki mire lenne kíváncsi,legyen az bármi jogi vagy akármilyen téma,ami ebbe belefér.

Előre is köszi mindenkitől a választ


2011. jan. 4. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem főleg a témának a társadalmi vonatkozásai érdekelnének (pl. szülői szerepek, nők visszailleszkedése a munkaerőpiacra, az apa szerepének változásai napjainkban, stb.). Terhességgel, babás dolgokkal kapcsolatos dolgok annyira nem foglalkoztatnak, ezen már túl vagyok, inkább a neveléssel kapcsolatos dolgok érdekelnének még, de fontosnak tartanám, hogy több nézőpont is képviselve legyen, pl. az egyes nézetek, módszerek előnyei és hátrányai is bemutatásra kerüljenek.
2011. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval egyet értek.

Még annyit tennék hozzá,hogy engem érdekelnének pl.gyakorlati tapasztalatok ilyen témákban és egy FÉRFI szemével: apás szülés,a terhesség tervezése,vagy esetleg nem szokványos helyzetekben lévő apák helyzete: gondolok itt pl. ha apa van gyesen anya dolgozik.

Ezek azért érdekelnének engem női szemmel,mert a férfiak másképpen látják a picik fejlődését.És érdekelne,hogy valóban mit gondolnak ezekről a dolgokról.A jó és a rossz oldala egyenlően.

2011. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi sokat segítettek!

Apás szülésről meg megkérem a párom hogy írja le milyen élménye volt.

Várom a további válaszokat is!

2011. jan. 5. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!