Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tesz-vesz, vatera hozzáértő...

Tesz-vesz, vatera hozzáértő anyukák? Kb.2 hete eladtam egy felsőt, a vásárló postakész borítékban kérte, amit fel is adtam neki, a pénz beérkezése másnapján! De a levél kb 10 nap múlva visszajött, h elköltözött .

Figyelt kérdés

Írtam neki e-mailt, h visszajött a cucc, mi legyen vele? Erre megvádolt, h nem is küldtem el, és nem hajlandó a postát még egyszer kifizetni ... de azért csak küldjem el neki.

Én úgy érzem, ez nem az én saram. postát nem szeretném kifizetni, hisz a felső is csak 250 ft volt.Nem tudom mit tegyek!



2012. jún. 15. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tedd el a borítékot,és ne foglalkozz vele.

Még jó,hogy nem állod az ő postáját!ha szeretné fizesse ki még egyszer,ha nem,akkor megy ennyi volt

2012. jún. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fényképezd le a borítékot és küldd el neki e-mailben a képet. Akkor majd elhiszi, hogy feladtad. Ha nem fizeti a postát, akkor ne küldd el.
2012. jún. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan! A borítékra raknak egy rózsaszín "vissza" matricát, fotózd le az egészet, küld el neki és nyalja ki..
2012. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!