Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hatásos vízhajtás szoptatás...

Hatásos vízhajtás szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban borzasztóan vizesedek, jobban, mint a terhesség végén. A kezeim is szörnyűek, de főleg a lábaim. Papucsot is alig tudok húzni, bokám nem látszik, de combtőig végig duzzadtak. A sarkamra ülni szinte nem is tudok! Egyértelműen tiszta vizes vagyok, és kilokban is látszik. A múlt hét óta 1-1,5kg-mal vagyok több! És tényleg nem hízás! Hogy tudnék vizet hajtani? Segítsetek légyszi!
2009. júl. 6. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Állitólag a zöldtea nagyon jo. De kédezd meg a vádönöt vagy a gyerekorvost ugyanis a vizhajtás árt a tejnek kevesebb lesz. Viszont ha ödémás lesz a lábad az nagyobb baj komoly szövödmény lehet. Ha nics más megoldás irnak fel gyogyszert és tápszerrel tudod potolni. Valoszinüleg nem akarsz neki adni de mérlegeled kell mekkora a baj ha rá megy az egészséged ki fogja felnevelni ennyit nem ér. Nekem pajzsmirigy betegség miat kellet abba hagyni a szoptatást atz monták komoly bajom lehet és hogy nem ér ennyit. gyermekem egészséges jo inmunredszerü. nem tudom mennyi idös de 4-5 honaposan beindul a baba saját inmun redszere. Nekem 4 honaposan monta azt a védö nö tovább ne nagy baj lesz hallgatam rá most mindketten jol vagyunk.
2009. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem tettem semmit,és kb 3 hét alatt lement,pedig nagyon vizesedtem,főleg szülés utáni napokban(papucsban jöttem haza a kórházból:)))


Majd elkezdenek visszarendeződni a hormonok,és akkor szinte egyik naprol a másikra csökkenni fog.Igyál naponta 4l folyadékot,ez fontos,nálam szemmel látható volt a változás,pár nap alatt ujra láttam a bokacsontomat mikor mulott a vizesedés.

2009. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szülés után nálam is rendeződött, most már 5 hónapos a babám, és újra kezdődik. Valószínűleg a nagy meleg is okozhatja, csak kicsit kétségbeejtő! Talán a több folyadékkal több ki is megy! Bár keveset amúgy sem iszom! Köszi a válaszokat!
2009. júl. 6. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Kígyóuborka.Nagyon jó természetes vízhajtó és a picinek sem árt.Én a terhességem alatt is ettem és alig vizesedtem.
2009. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!