Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges? Mitől lehet?

Lehetséges? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja nem szedem a Mercilont, mert babát szeretnénk, eddig minden hónapban próbálkoztunk de még semmi. Kb. szombaton kell megjönnie, de már vasárnap óta fáj a hasam jobb oldalt, sose éreztem még ehhez hasonlót. Nem szokott fájni semmim mensi előtt.

2012. jún. 20. 10:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az alatt hogy fáj,mit értesz?

Nekem inkább olyan szurkáláshoz hasonló fájdalmam volt de alig erezhetően,és nem is jött meg!Nekem se szokott mensi előtt semmim fájni!

Reméljük neked is azt jelenheti hogy sikerült,de majd biztosat a teszt mutat!

2012. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem is olyasmi mint ha szúrás lenne.
2012. jún. 20. 11:21
 3/17 anonim ***** válasza:

Akkor ha ebből indulunk ki,nem kizárt sőt! :)

Ha most már minden nap érzed a szurkálást,akkor kezdhetsz bízni hogy nem fog megjönni!

Nem azért írom mert hitegetni akarlak,de hogy is!!

Csak azért mert nekem is így kezdődött,hogy szurka aztán fejfájás!Persze a fejfájás az időjárástól is lehet,de én tudtam hogy eddig se volt amiatt bajom!

Nagyon drukkolok,hogy összejöjjön!!!

2012. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Most hogy említed a fejfájást.. az is fájt tegnap sőt le kellett dőlnöm is,bár az is lehet tényleg hogy az az időjárástól volt. De ez neked a has szurka minden napos volt? mert nekem már 3 napja folyamatosan.
2012. jún. 20. 12:06
 5/17 anonim ***** válasza:

Igen!

Hol gyengébben hol pedig erősebben éreztem!

Én hétfőre nem vártam,reggel félve mentem ki wc-re és mielőtt megcsináltam volna a tesztet megnéztem nem e jött meg!Szerencsére nem! :)

2012. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Azt még jó ha tudod,ami nálam furcsaság volt hogy minden nap fel voltam puffadva,még akkor is mikor nagyon éhes voltam!Plusz sokkal többször ettem mint általában!
2012. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kb mikor csináljam meg a tesztet? ha már pénteken megcsinálom nem korai?
2012. jún. 20. 12:48
 8/17 anonim ***** válasza:

Szombatra nem várod igaz?

Akkor szombat reggel ha menni kell pisilni akkor nézd meg nem e jött meg és ha nem akkor tesztelj!

Előbb nem érdemes!

2012. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor várok szombatig
2012. jún. 20. 12:55
 10/17 anonim ***** válasza:

Az a biztos! :)

Tudom hogy ilyenkor lassan megy az idő-nap de foglald le magad valamivel,és ne agyalj!

Majd remélem meg írod mi lett!

Drukkolok!!

2012. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!