Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van meg olyan anyuka akinek a...

Van meg olyan anyuka akinek a parja kulfoldon dolgozik es egyedul nevel ket pici gyereket?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Kolléganőm így van.
2012. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak voltam így. Két éves volt a nagyobb és 3,5 hónapos a kicsi,mikor a férjem kiment Írországba dolgozni. Anyagiak miatt muszáj volt, másfél évet volt kint. Aztán hazaköltözött, anyagilag is helyre rázódtunk és azóta is itthon van. De többet nem szándékozik sehova kimenni. Időnként hazajött,de nagyon nehéz volt nélküle!
2012. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi most várjuk a másodikat. A férjem Ausztriában dolgozik. Elég nehéz. én jobban viselem, mint ő.

33hkm

2012. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En is abban a hajoban vagyok mint a masodik valaszolo volt. A nagyobbik lanyunk 3 evet tolt augusztusban, es a kicsi lanyunk 3,5 hos most.Egy hete ment el a ferjem, es nagyon nehez. 4 vagy 6 hot marad, es remelem utoljara ment el. nalunk is neki a nehezebb, foleg lelkileg, mert hianyzunk nek, es messze van. Engem lefoglalnak a gyerekek, igy telik az ido. Akkor nem en vagyok az egyeduli.
2012. jún. 21. 10:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Természetesen, sajnos ebben a világban nem te vagy az egyedüli. Mindannyiunknak nehéz, hiszen szeretjük a férjeinket, ők meg azért mennek el hetekre, hónapokra, hogy nekünk előteremtsék a megélhetést.

Igen, minket lefoglalnak a gyerekek, őket nem. Sajnos ez hosszútávon sehogyan sem jó.

Az én férjem sajnos nem látja a jövőt Magyarországon, én sem. Megpróbáltuk, hogy kimentünk vele és ott éltünk, de nem jött össze.

Egy reményünk maradt, hogy közelebb költözzünk hozzá, de határon belül.

33hkm

2012. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!