Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a parja kulfoldon...

Akinek a parja kulfoldon dolgozik, hogy birjatok ki?

Figyelt kérdés
hogy birjatok van segitseg?hany gyerek van?milyen idokozonkent jon haza apa?es merre dolgozik?
2011. febr. 15. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! nekem kint dolgozik a párom évek óta németországban 6- 8 hetente jár haza olyankor egy hétig van itthon. egy babánk van 7 hónapos. segitségem van hála Istennek anyum hugom sogornők unokahugik de igy is nagyon rosz hogy apa nincs itthon.őt nem tudják pótolni természetesen.sokszor iszonyu lassan telnek a napok mindig számolgatjuk mennyi még mikor hazajön. régebben amikor a babucink még nem volt sokat sirtam mert "egyedül " voltam igy egy picit azért jobb sok örömöm boldogságom van a kislányunkban. nem tudom meddig lesz még igy de egyenlöre más választásunk nincs mint hogy kint dolgozzon. de legalább van munkahelye ami a mai világban nagyon nagy kincs csak hát neki is nagyon rosz hogy nincs velünk. raádásul elég kis lelkis az én drágám.
2011. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem két lányom van 2,5 éves és egy 11 hónapos. A férjem Németországban dolgozik, 2 hetente jár haza és szombat és vasárnap van itthon . A nagyot egy héten 1x a nagyszülők elviszik és délután hozzák haza, ennyi a segítségem. Eléggé fárasztó egyedül a két gyerekkel, vannak könnyebb és nehezebb napok. Hiányzik hogy nincs itthon, nincs kivel megbeszélni a dolgokat, neki meg nagyon rossz hogy nem látja a gyerekeket.
2011. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!