Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, hogyan alakult a...

Anyukák, hogyan alakult a szexuális életetek miután megszültetek? A megmarad súly felesleg (ha maradt meg) nem volt hátráltató tényező, nem volt több gátlásotok a férjetekkel szemben? S ha igen hogyan néztetek szembe vele?

Figyelt kérdés
4 hetes pici anyukája (plusz 6 kg-val)
2012. jún. 21. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Rajtam is kb 6-8 kg maradt a szülés után. Mi kivártuk a 6 hetet, utána controll, és mikor ez is metgvolt, utána újra "egymásnak estünk". Nekem eléggé fájt az első pár héten, ezért óvatosan kellett csinálni. De idővel ez elmúlt, és 1-2 hónap után minden olyan volt mint a terhesség előtt.

De a súlyfelesleg nem okozott semmilyen problémát, engem sem zavart túlságosan, és a férjemet sem.

Ne aggódj, pár hónap alatt még akkor is lemennek a kilók, ha semmit nem tornázol. Ugyanis a pici annyi energiát követel majd, hogy örülhetsz, ha ki tudod magad aludni.

2012. jún. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ó, az a 6 kiló semmiség, le fog menni szoptatástól! Csak vigyázz, most ne egyél több szénhidrátot, mint szoktál.

Ilyenkor még én nem kívántam a szexet, és nagyon fáradt is voltam a sok éjszakázástól. Majd visszajön a vágy is, nyugi!

2012. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

7 hét után voltunk újra együtt, az első behatolás kicsit furcsa volt, de a kezdeti szárazságot leszámítva már az első együttlét ismét orgazmussal járt.

Az állandó szoptatás miatt ugyan nem mindig volt kedvem, de nem mondanám, hogy megsínylette a házaséletünk. Igazi áttörést az hozott pár hónapja, hogy "gyúrunk" a kistesóra, már nem szoptatok, és nem használjuk azt az általam is utált óvszert. :-)

Súlyfelesleg van, de az szerintem egy egészséges önbizalommal rendelkező, szeretetteljes és bizalommal teli kapcsolatban élő párnál nem probléma. Nálunk legalábbis nem volt az sosem. (Kb. 4-5 kg van rajtam a kiinduló, terhesség előtti állapothoz képest, de összesen vagy 10 kg-ot kellene fogynom.) 10 hónapos a lányom

2012. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
rajtam nem maradt talán 2-3kiló, 6 hetet nem vártuk meg egyszer sem (3 gyerek) gátvédelelmmel szültem, előtte, utána folyamatosan intimtornáztam tehát szinte olyvan szűkvoltammint elötte, gátlásaim elötte se voltak...
2012. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én túlfogytam a szoptatástól. Ez nem zavart, de mikor a szopi abbamaradt a melleim nagyon csoffadtak lettek...azóta iszonyatosan gátlásos vagyok, még az utcán se érzem jól magam ruhában néha...szörnyű :(

Pénzem meg nincs műtétre sajnos.

2012. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt, közben sem és azután se voltak gátlásaim a férjemmel szemben. Nem változott semmi, sőt , első, 2. babánál is alig bírta (én még bírtam volna...) a 6 hetet kivárni...:D
2012. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a tapasztalat megosztást!

Kedves utolsó, nem lehet olyan melltartóval fel dobni a melleidet?

2012. jún. 21. 10:46
 8/11 anonim ***** válasza:
A melltartó gondolom nem ér sokat, az ember nem melltartóban szokott szeretkezni
2012. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első babám után nem zavart, 5 hetet vártunk és ismét visszalendültünk az eredeti kerékvágásba. A második babám születése után viszont valahogy sokkal jobban zavart minden egyes plusz kiló, a megváltozott alakom, a szoptatás. Aztán sportolni kezdtem, lefogytam és a fiam is leszokott a szopiról (10 hónaposan) azóta jobb a szex mint valaha:))

Szóval engem nagyon zavart a plusz kiló.

2012. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz alvó a gyerekem ,így a szexuális életünk a harmadára csökkent...

plusz kiló nincs,de olyan kötényhasam maradt,hogy az gusztustalan...Világosban nem is mutatkozok előtte meztelenül...

2012. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!