Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves Anyukák! Ti hogyan...

Kedves Anyukák! Ti hogyan szabadultatok meg az utolsó feles kilóktól?

Figyelt kérdés
Sajna, én 30 kg-ot híztam a terhesség alatt, jelenleg 5 kg van még rajtam, de igen keservesen megyeget csak le. Próbálok többször sétálni a picivel ( már 1,5 éves ), szétválasztó diétázom ( ez nekem már többször bevált ). Arra gondoltam, tornázhatnék itthon, szerintem a kisfiam is jól szórakozna közben, ha más nem, rajtam.:)
2012. jan. 25. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Látom senki sem válaszolt még :)

Rajtam is van még kb. 5 kg, pedig már 2 éves is elmúlt a kisebbik fiam. Sajnos én nagyon szeretem az édességet, meg úgy általában a szénhidrátokat, nálam ez a bibi. Amikor még jó idő volt, futni jártam, de sajnos a környékünk nem alkalmas a sötétben, latyakban futáshoz, így azt most hanyagolom. Az itthon tornázás nekem sosem ment, viszont amikor a nagyobbik fiam 1 éves elmúlt, elkezdtem járni egy edzőterembe, ahol volt gyermekmegőrző. Nagyon jól érezte ott magát, én meg 1 órát aerobicoztam, heti 3x jártunk. Na annak volt hatása!

Sajnos mostanában nagyon lusta vagyok, így megint 66 kg lettem (174 cm körül vagyok), pedig 4-5 kg-t mindenképpen le kéne adnom.

Szerintem a 90 napos diéta ilyen kis súlyfeleslegre nem jó. A séta viszont mindenképpen az és ha neked bejön, akkor tornázz otthon, akár vele is.

Állítólag az is nagyon jó, ha megfelezed az adagokat, amit eddig ettél. Vagyis ha mondjuk eddig 2 szelet kenyeret ettél, akkor ezentúl csak 1-et, 2 szelet hús helyett 1, stb, stb. Én ezt próbáltam már többször is, de szerintem amúgy sem eszem sokat, pl. reggelire 1 zsömlét, vagyis felet kéne ennem??? Az kinek elég? :)

Ja és ha komolyan elkezdesz diétázni, akkor szedhetsz esetleg krómot, állítólag az segít az anyagcserében.

2012. jan. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!