Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kicsi gyerekek fülét tisztít...

A kicsi gyerekek fülét tisztítani kell beleirányított vízzel, olajjal, fülspray-vel bármi egyébbel?

Figyelt kérdés
Főleg ha zsírosodóbb típusú a füle? Én úgy tudtam mindig is,hogy nem szabad belenyúlkálni, belefolyatni bármit is és belecseppentgetni sem (nyilván ha gyulladt, az más helyzet) mert lemossuk a természetes védekező réteget. A fiamnak mindennap kitörlöm amit látok kívül, mert zsírosodik a füle viszonylag hamar, de lehet hogy ez kevés? A gyerekorvos szerint nem kell mosni belül, de ő nem fülész ugyebár. Ti szoktátok kimosni a fentebb írt dolgokkal?
2012. jún. 23. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a gyerekorvos, hogy nem szabad semmit csinálni. Igaz, hogy nem fülész, de orvos, biztosan igaza van.
2012. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fél évesen a kisfiamnak begyulladt egy kicsit a füle a sok fülzsírtól(hajlamos rá)akkor kitisztították neki és azt ajánlották h hetente 1szer paraffin olajat csepegtessek bele ami szépen kihozza a fülzsírt,azóta sincs semmi baj vele.
2012. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már pici korában is pucoltam a kislányom fülét.Fültisztítóra raktam babaolajat és úgy.De vízzel sose mostam ki neki.
2012. jún. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is babaolajos fülpucival tisztítom a kisfiam fülét újszülött kora óta, de csak kívülről, a hallójáratba nem nyúlok be vele, úgy tudom, hogy ha nincs semmi gond a fülével, akkor belül nem szabad piszkálni.
2012. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!