Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csecsemők felnevelésével hol...

Csecsemők felnevelésével hol foglalkoznak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha hiszed,ha nem,a családokban.Nekem is volt három,de már felnőttek.
2012. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell elviccelni. Született egy fiam és hát valami isteni érzés. De mégse szülhetek egyfolytában gyereket. Ezért azt gondoltam hogy elmennék olyan helyre dolgozni ahol csecsemőket nevelnek fel.
2012. jún. 23. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Nevelő otthonok,van minden megyében,nem hiszem nem tudod.
2012. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De pontosan otthonok neveket tudnátok írni?
2012. jún. 23. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:

A szomszédomban van egy, simán Gyermekotthon a neve. Ha jól sejtem, szomszédok vagyunk, ugorj át megkérdezni, van-e álláslehetőség. -irónia-


Még jó, hogy ez nem így működik. Szép is lenne, ha minden nő, akinek babázhatnékja támad, besétálhatna valahova nevelni egy kicsit, aztán majd a többit megoldják. Ilyen vágyakra két lehetőség van, ha a folyamatos szülés kilőve:

1: örökbefogadsz csecsemőt/ket, 2: elvégzed a csecsemő- és gyermekgondozó tanfolyamot, majd megpróbálsz elhelyezkedni otthonokban, esetleg pedagógusi pályát választva óvoda/bölcsi (bár ők sem konkrétan csecsemők).

2012. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!