Hormonzavarom lehet?

Figyelt kérdés
Nemrég jártam laborban vérvételen,még nincs eredményem,pajzsmirigy betegségre gyanakodtam.Olvastam a net-en a hormonzavar tüneteit amiből rám nagyon sok rám illik.Pl:szőrösödés,túlzott izzadás,depresszió,idegesség,hízás illetve fogyni nem tudok,hajhullás,köröm illetve fogászati problémák.Ciklusom rendben van.Mi lehet velem?Vajon abból a vérvételből amit csináltak kimutatja a hormon problémát,vagy megint új vérvételre számítsak?

2012. jún. 23. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:

sztem menj el endokrinológushoz.nekem egy ilyen tünetem se volt,és mégis hormonzavarom volt amit kezelni kellett.véletlenül derült csak ki.

38hkm

2012. jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen tüneted volt?Gratulálok a babához!
2012. jún. 23. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
köszi! semmilyen tünetem nem volt,teljesen véletlenül derült ki,úgy hogy anyukám egészségügyben dolgozik,és volt egy olyan akciós csomag,amiben kivizsgáltak nagyon sok mindenre.akkoriban terveztük a babát,még jó hogy megcsináltattuk a férjemmel,mert lehet nem,vagy csak nehezen jött vna össze.1 hónap alatt orvosoltuk a problémát és terhes is lettem egyből.
2012. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy gyönyörű 3 éves nagy fiam.Könnyen estem én is teherbe,ezzel nem volt gond.Könnyű szülést neked.
2012. jún. 23. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi szépen!
2012. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ezek a tüneteim, meg migrén. Kicsit alacsony a TSH-m de de határon belül van, és alacsony az ösztrogénszint de csak mensi idején.

Neked csak TSH-t néznek első körben? Vagy más hormonokat is?

Szerintem a vérvételből már látni fogják hogy milyen irányba vizsgálódjanak tovább. Azért nem árt tisztában lenni hogy mi micsoda, nekem sem a dokik jöttek rá hogy milyen laborvizsgálat kell.

2012. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!