Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csináltam egy tesztet,2 perc...

Csináltam egy tesztet,2 perc elteltével negatív lett. Utána kb 5perccel újra megnéztem, és pozitívat mutat. Akkor most terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 23:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem! Rá is van írva a tesztre, hogy időn túl nem szabad megnézni, mert hamis eredményt mutat. Ha időn belül - lett, akkor nem vagy terhes.
2012. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
nekem is ugyanígy volt.2 hét múlva szülök...:-)))))
2012. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ milyen a teszt. Mindegyikre rá van írva az idő intervallum, hogy hány perc múlva mutatja meg az eredményt, és mi az az idő amin túl már mutathat hamisat.

Én általában 3-4 perc elteltével néztem meg őket. Bár amelyik igazán pozitív lett, ott még szinte le sem tettem, már látszott halványan a csík.

2012. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Nagyobb az esélye, hogy tényleg pozitív. Meg kellene ismételni 1-2 nap múlva, vagy egy másik teszttel reggeli első vizeletből.
2012. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
a 2.csík csak a hcg hormon hatására válik láthatóvá.ha van csík akkor van hcg is...
2012. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

3 babám van, volt egy spontán vetélésem...rengeteget teszteltem ÉS amikor nem voltam terhes akkor SOHA nem lett két csíkos a teszt a gyártó által írt idő intervallumon túl.


Volt olyan, hogy negatív lett az időn belül, rá egy órára ránéztem és halványan, de ott volt a 2. csík...most 7 hónapos és az ágyában alszik :)


Én a helyedben 2 nap múlva ismételnék!

2012. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

A második csík szürke vagy rózsaszín? Ha szürke az száradási csík, ha rózsaszin lehet terhesség. Illetve fontos még az idő. Mi volt írva a tájékoztatóra? Hány perc után nem szabad leolvasni az eredményt? Belefér még az 5 perc?

Szerintem ismételd meg reggeli elsőböl pár nap mulva. Szorítok.

2012. jún. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Nekem úgy volt, hogy szerdán csináltam tesztet, amit pár perc után negatívnak láttam, de valamiért eltettem a szekrénybe. Pénteken vettem elő, akkor már 2 csík volt rajta. Még másnap, tehát szombaton csináltam még egy tesztet, és az már pár perc után halványan pozitívnak tűnt. Hétfőn reggel pont vérvételen voltam, és délutánra megtudtam, hogy tényleg babát várok, a vérvétel is igazolta. Azóta már 3 éves lesz a nagyfiú. :)
2012. jún. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy. de csinálj még egy tesztet.
2012. jún. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2012. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!