Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt olyan akinek 2-3hónapig...

Volt olyan akinek 2-3hónapig nem jött meg és nem volt terhes? Mitől lehet? Nekem ilyen még nem volt de a teszt is negatív. Akkor most mi van? (tudom orvos de csak 28-ra van időpontom)

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem híztál, fogytál mostanság intenzívebben?

Nem voltál beteg?

Nem kellett olyan gyógyszert szedned, ami befolyásolhatja?

Nem ért nagy trauma, folyamatos stressz az elmúlt fél évben?


Nagyon sok minden kihat rá!

2012. jan. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek mostanában csak minden 2. hónapban jön meg, ő nagyon sokat fogyott és keveset eszik, valószínűleg nála ez van. Az étkezés is nagyon tudja befolyásolni. (Főleg a hiánya.) De biztosat majd csak az orvos tud mondani.
2012. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
semmi ilyen nem volt.rajta vagyunk a babán de nem akar jönni(igaz még csak 4hónapja).most meg már 2hónapja semmi,de a tesztem negatív.
2012. jan. 23. 09:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ciszta is lehet.
2012. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

egyéb ötletek?

köszi a válaszokat!

2012. jan. 23. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!