Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeptemberben lesz 4 éves a...

Szeptemberben lesz 4 éves a fiam, nagyon fontos a délutáni alvás? Ti hogy vagytok ezzel? Nem nagyon akar már aludni.

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éves koráig aludt délután. Utána nem. Oviba csak délelőttre járt, így nem volt gond.
2012. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 2,5 éves koromig aludtam napközben, utána már soha!

Itt vagyok felnőttként, épen és egészségesen. :)

Az ovit mondjuk utáltam, mert ott a kötelező alvás ideje alatt én csak vergődtem...

De amúgy ez van, ha nem alszik, hát nem alszik, már nem lesz ettől baja.

2012. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sem aludtam két éve korom után, az oviban sem soha. A lányom is két éves kora után nem aludt, most 3,5 évesen kezdte, hogy megint alszik délután egy héten talán 2szer. Mikor a kicsiket lefektetem, akkor megy ő is a szobájába, ha el tud aludni ok, ha nem akkor jön velem ki.

Oviba még csak 1,5 hónapot járt, de csak délelőtt, úgyhogy nem volt ezzel gond.

2012. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én hároméves lányom ha nem hatkor ébred reggel, nem alszik el délután. Én nem parázok emiatt, a bölcsiben alszik mint a kisangyal, itthon meg úgy alakítom a napirendet, hogy várható-e délutáni alvás, vagy sem.
2012. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi,éjszaka 9 órát alszik vagy 10 órát,ez kevés vagy jó?
2012. jún. 24. 22:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom is négy éves. Ha hétvége van, vagy itthon vagyunk, akkor az istenért nem tudom elaltatni, de az oviban alszik, bár ovi idején 6-kor ébresztő van.
2012. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lányaimat 2,5 éves koruk óta nem lehet elaltatni du. Az oviban alszanak legtöbbször, de nem mindig. Itthon sosem. Éjszaka kb. 11 órát alszanak.
2012. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi,gondolom,ha nem alszik délután,akkor éjszaka többet fog aludni,ma már nem aludt.
2012. jún. 25. 15:42
 9/9 anonim válasza:
nem feltétlenül alszik többet, mert ha átesik azon a bizonyos hold ponton akkor kevesebbet alszik mint szokott.
2012. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!