Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire egézszséges egy...

Mennyire egézszséges egy kutyával együtt élni?

Figyelt kérdés
1-éves volt a kislányom amikor megváltozott az életünk,ez elégé hosszú,az a lényeg hogy ahova költöztünk ott éppen akkor vettek egy Yorki kiskutyát is.Most2,5-éves a kislány és egy lakásban élünk együtt a kiskutyával.Nyáron sokszor ki van engedve a kutya és mint minden kutya össze eszik mindent amit csak talál,és persze sokat van a gyerekkel együtt.Ez mennyire befolyásolható a kislány fejlődésében?Mi baja lehet attól hogy a lakásban van a kutya?Nyalja a kutya száját néha mega gyerek is ad neki kaját,hiába tiltjuk meg nem lehet folyton figyelni őket.Nagyon félek hogy a gyereknek lesznek ettől valami bajai,ami esetleg pár évesen vagy felnőtt korában fog jelentkezni.Kaphat valamit el a kutyától ami a gyereknek nem igazán tesz jót?
2012. jún. 25. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz tőle.

Én 25 éves vagyok, születésem óta, csirkékkel, kutyával és macskákkal éltünk együtt. Jó a csirkék nem voltak a lakásban, de én sokat voltam az udvaron velük. Semmi bajom sincs. Sőt...

Az én lányom 11 hónapos, a kutya (yorki) bent van a lakásban, tépi, húzza a fülét, farkát, lábát. Nem lehet eltiltani tőle, mert megy a kutya után. Semmi baja nincs és nem is lesz.

2012. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle. Arra figyeljetek (ha tudtok), hogy a kutya 3 havonta kapjon féreghajtót, akkor nem kap el semmit.
2012. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. Sok gyerek felnő így. Viszont az oltásra figyelni kell, hogy mindig megkapja!
2012. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 25. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!