Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik a legjobb gyerekjáték és...

Mik a legjobb gyerekjáték és gyerekruha márkák?

Figyelt kérdés
Nagymama vagyok és nem beszéltem a lányommal már tíz éve bizonyos okokból de most kibékültünk és megtudtam,hogy van egy 8 hónapos kislány unokám és két héten belül hazajönnek (Angliából mert ott élnek). Nem vagyunk gazdagok de szeretnék megvenni mindent a kislányak, amit csak tudok és ezért kérdezném,hogy ti mit ajánlotok, mik a legjobb márkás ruhák és játékok? A férjem már vásárolt egy limitált kiadású Zapf babát de szerintem ahhoz még kicsi én viszont nem tudom mit érdemes vásárolni.
2012. jún. 25. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen árkategóriában keresgélsz :)

Van a Szépvölgyi úton egy nagyon drága bababolt, Mamas and Papas, ott rengeteg csodaszép dolog kapható, viszont pofátlanul sokat kérnek el a saját márkás ruhákért, játékokért, mindenért. De jó minőségűek a termékek, ahogy láttam. Aztán a kilencedik kerületben van a bababoo nevű bolt, nekik fent van a neten a teljes kínálat. Ez talán azért jobb, mint a Mamas and Papas, mert ez nincs angliában, míg az előző igen, így biztosan járt már ott a lányod, mert az az angol anyukák nagy kedvence. Viszont ruhákat szerintem nem tartanak.

A legaranyosabb kisruhák a Next-ben vannak, (szintén nem olcsó) a Westendben. Ott biztos találnál olyat, ami nagyon tetszik :) Viszont Next is van angliában, és az a másik nagy kedvence az ottani anyukáknak.


De ha nagyon sok szép játék közül szeretnél válogatni, akkor érdemes elnézni a Minimanó-ba, ami a 14. került Nagy Lajos király útján van. Ott szép és minőségi játékok vannak. Találsz olcsóbbat is, drágábbat is, a Fisher Price-tól elkezdve a Chicco-on keresztül szinte mindent. De például a Müllerben is lehet ilyeneket kapni, hasonló áron.


De szerintem a lényeg, hogy a pici lány kap egy imádni való nagyit, és emellett úgyis elhalványul minden ajándék :)

2012. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem nagyon ismerek játlk márkákat...de a Fischer Price volt nekünk, és nagggyon jó, megbízható márka.


Ruhából:

C&A-ban található márkák közép-árkategória, és jók.


Valamint az angol márkák nagyon szupik: Next, George.


A Tescoban kapható CHEROKEE is igazán kényelmes, jó minőség, általában tiszta pamut. És nem drága, pláne leárazáskor, ami sűrűn van!!


A Dysney cuccok is közép kategória.


Ezeket meg nem tudom, milyen nemzet márkái: Dopodopo, Girl2girl, Adams, Zara, CQ, (There&here).

2012. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz de még annyival egészíteném ki hogy a SCAMP MÁRKA IS JÓ RUCIKBAN DE A TESCOS IS NAGYON SZUPER.
2012. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!