Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnád a lányodnak a Gwendolyn...

Adnád a lányodnak a Gwendolyn nevet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem, és ezek az idegen nevek nem tetszenek.
2012. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Nekem túl különleges.
2012. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Magyarul csak Gvendolin alakban anyakönyveztetheted.

Szerintem érdekes és különleges név. Amennyiben neked tetszik, akkor add bátran.

2012. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha angol nyelvterületen élnék, megfontolnám, nekem mindig is tetszett (már csak Gwen Stefani miatt is, pontosabban "rajta" tetszett meg ez a név), de magyar fonetikával nagyon idétlenül néz ki leírva az, hogy Gvendolin. Meg szerintem a magyar nyelvbe annyira nem is illik.
2012. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a különleges neveket. Ha a Gwendolyn tetszene, tutira azt adnám. Az én lányom Zoé, 8 éve, akkor még nem volt ilyen felkapott név, a környezetünkben mindenki húzogatta a száját, hogy még ilyen nevet... Aztán megszületett, megszokták, ma már mindenkinek tetszik...
2012. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, nem adnám, de szerintem ne érdekeljen más véleménye. Ha Neked/Nektek tetszik, akkor hívjátok így. Nincs olyan név, ami mindenkinek tetszik.
2012. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.Ezáltal nem is adnám.
2012. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pont ez a név nem tetszik, de az én lányomnak is különleges neve van, ha tetszene adnám.
2012. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. Ha angol nyelvterületen élnék vagy angol/amerikai/ausztrál férjem lenne, esetleg szóba jöhetne. Stámomra kicsit 50-60-as évek, Elvis, Rockabilly, Grease, pörgős szoknya, stb. hangulata van ennek a névnek.


Mi magyarok vagyunk a férjemmel, Mo-on élünk, így én nem adnám.

2012. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!