Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom, nem ez a legnagyobb...

Tudom, nem ez a legnagyobb gondotok, de nekem igen! Milyen színben vennél babakocsit a lányodnak az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a babakocsit szeretném megvenni a lányomnak.

A kék kizárva.

Maradt a fos zöld, a zöld(?), narancssárga és a piros.


Nem vagyok egy nagy narancssárgás és piros párti se, de már színen nem gyártanak ilyen kocsit.


A pelenkázótáskánk pedig barna-rózsaszín pink virággal.


Köszi a válaszokat! :)


2012. ápr. 6. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igazából egyik sem tetszik :( A pelustáskához meg talán egyik sem megy,az én elképzelésem szerint.

Szóval vagy más babakocsi, vagy más pelustáska?

2012. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én a zöldet venném! Ami az első kettő a képek közül. Gondolom az az "igazi" zöld.
2012. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem a piros meg akék tetszik.
2012. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

JAja, azaz igazi zöld.


Hát lehet másik babakocsi marad a pelustáska miatt, csak ennek a karja nagyon bejön és a párom is ilyet szeretne.

2012. ápr. 6. 15:23
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem a "foszöld" nagyon kosztűrő, de nekem a piros tetszik igazából.
2012. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
narancs a legszebb.
2012. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha kislány, akkor nekem is a piros tetszik a legjobban. Ha terveztek utána még egy babát, akkor maradnék a zöldnél, az kislánynak, kisfiúnak is tökéletes színben, míg mondjuk nekem a piros egy kissráchoz nem annyira passzol valamiért.


Mondjuk barna táskához barna kocsi lenne a legjobb.

2012. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En a "fos"zoldet vennem.az jo lesz esetleg a masodik babanak ha fiu lesz akkor is.
2012. ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Narancssárga. Élőben sokkal szebb és uniszex. Nekünk a nagykocsink is narancs-szürke volt kislányom van. Kisfiús szülők vették meg.
2012. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A bézst választanám.. :) Egyébként én a kéket választanám.. A lányomnak kék kocsija volt..
2012. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!