Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagy LAjos király úti Háda...

Nagy LAjos király úti Háda turiban (Bp) érdemes hó elején menni, amikor az új árukészlet van? Vagy mindegy, mikor megy az ember, hó közben is kb. ugyanazok vannak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Hetente frissítik az árukészletet, de nagyon is érdemes a teljes készletcsere napján menni, mert utána nagyon lefosztják, elviszik a jókat.


Csak arra készülj fel, hogy közelharcot kell majd vívni egy-egy darabért, óriási tömeg lesz, és ha nem mész oda nyitás előtt pár órával, akkor még sorban is állhatsz.

2012. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én sokat járok oda leginkább hétvégén, mindennap fel van töltve a bolt. Sajnos hiába megyek mindig korán, előttem vannak öten-hatan kereskedők. Ők az elsők és még úgy is rohannak, válogatás nélkül bepakolnak mindent a zsákjukba. Ha 5-6 zsák tele van, akkor félrevonulnak egy sarokba, ott nézegetik át a ruhákat. Hiába vagyok ott mögöttük, mégis a jobb ruhákat már bepakolták.

Hónap elején, amikor a teljes csere van, akkor még több kereskedő nyomul az elején.

2012. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!