Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már valakinek ilyen...

Volt már valakinek ilyen Tomas babakocsija? Ha igen írnátok róla véleményeket? Annyira szép, de furcsa hogy olcsó, és nem értem miért.

Figyelt kérdés

[link]

Előre is köszi a segítséget.


2012. jún. 28. 12:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mennyi az ára?
2012. jún. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

ÉN most vettem!

Elsőre csak annyit tudok mondani, hogy SZUPER!!!!!

Hatalmas kerekek, tágas mózes, jó az anyag is, könnyen irányítható. De mivel a baba nem született meg, így a sport részt próbáltuk ki a 20 hónaposommal. Nagyon tetszett neki, alig lehetett kiszedni a kocsiból, pedig fél éve már nem babakocsizunk:)

2012. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves 2.válaszoló,megnyugtattál örülök hogy bevált.Most találtam én is tegnap ezt a kocsit,és képzeljétek csak 57.000Ft+3500 a szállítás.Szerintünk ez nem pénz érte.Annyira szép,és ezt néztük ki,amit belinkeltem mert most Kisfiút várunk,de utána Kislányt szeretnénk,és szerintünk ez szép unisex szín.
2012. jún. 28. 12:34
 4/20 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy hol találtad, illetve, hogy mi a pontos neve? Köszönöm!

21 hetes vagyok. Mi is kisfiút várunk. Már teljesen elvesztem a babakocsik közt... ez tetszik így elsőre :o)

2012. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A tesz-veszen találtam egy ilyet, amit belinkeltél.3400 Ft a szállítás. Jó lenne tudni, hogy hol van olyan bolt a közelünkben, ahol ki lehetne próbálni. Én nem szeretnék látatlanba rendelni...
2012. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ez ugyan az lenne? :


[link]



[link]

2012. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanaz a babakocsi!
2012. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én is úgy látom,hogy ez ugyanaz a babakocsi.

Én ezen az oldalon találtam:

[link]

Jó nézelődést Nektek,itt nagyon sokféle van.

2012. jún. 28. 13:25
 9/20 anonim ***** válasza:
Köszi,hogy megirtad,hogy hol találtad. Tényleg jónak tűnik! Minden igényt kielégít, sajnos elég súlyos önmagában a kocsi, de akinek nem kell emelgetnie szerintem megérik
2012. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!



Megvetted aztán ezt a Tomas babakocsit? Milyen élőben, mit tapasztaltál?



Szép napot!

2012. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!