Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok olcsó bababoltok...

Tudtok olcsó bababoltok Budapesten, ahol árulnak textilpelenkát?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én tudok egyet, a lurdy aljában van egy big mix nevű vegyes üzlet. ott szeretnék venni, de még nem teszteltem le, hogy milyen. azt hiszem 180Ft-ra jön ki db-ja. te mire használnád? én pelenkázni szeretnék vele.

esetleg ha veszel itt, akkor jelentkezel, hogy hogy vált be?

2012. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

most kicsit off.

nekem az olcsóval mindig az a bajom hogy pl. ami helyben van olcsó abban nem foglalkoznak a vevővel az eladó még köszönni se tud és nem is segít . ha ettől el tudsz tekinteni akkor sok ilyen van.

egyébként azt látom hogy a cora/tesco / szv. a multik babatermékei is vannak olyan jók és ott nem kell ettől szenvedni az eladó miatt keseregni idegeskedni mert nincs olyan listával mész és önkiszolgáló. a babahetek alkalmával sokat lehet spórolni .


on.

a Goldnerbaba és mária bababolt nagyon jók ott kedvesek is .

2012. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
és az off résznél lévő üzletek hol vannak? ez érdekelne engem is, szerintem a kérdezőt is.
2012. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ilyen a brendon aztán pl. ilyen volt a baby outlet is.
2012. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
brendon?! nem éppen az olcsó szinonimájaként ismerem
2012. jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a brendonban is ált. ugyanannyi a textilpelus meg a bébiétel mint máshol hogy csak két terméket emeljek ki ami irtó drága az a bébiruha meg más egyéb .


egyébként kinek mi olcsó / drága .. most komolyan. de ha tapasztalatlan kismama megy első vásárlásra és spórolni is szeretne akkor nyilván nem oda megy.

2012. jún. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Mária bababolt elég jó. Mi majdnem mindent a Tücsök bababoltban vettünk. Ez egy családi vállalkozás, iszonyat rendesek és nagyon jó áraik vannak. Honlapjuk is van, meg tudod nézni.
2012. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak írnám, hogy 31 hetes kismama vagyok és a kisbabámnak a kiságyba a feje alá szeretnék venni textilpelust illetve büfiztetéshez. Köszi szépen a válaszotok. Mindenképpen megírom, ha ott veszem meg, és azt is megírom, hogy milyen.
2012. jún. 1. 13:39
 9/12 anonim ***** válasza:

az nagyon jó lenne. :) én az az igazság, hogy már nagyon sok helyen néztem és ennél olcsóbbat nem találtam.

ha egy pelus súlyát és méreteit megírod, abból már tudom, hogy alkalmas-e pelenkázásra.

2012. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ, nézegetem majd a honlapokat, mondjuk a Brendont én is drágának találom, bár textilpelust ott még nem néztem.
2012. jún. 1. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!