Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abbahagytam a fogamzásgátlót,...

Abbahagytam a fogamzásgátlót, nem vagyok terhes, miért jön a tej a mellemből?

Figyelt kérdés
Nincs párom, két hónapja voltam együtt szexuálisan együtt vele, azóta egyszer megjött a menstruációm, majd abbahagytam a fogamzásgátlót. Két hete késik, két tesztet is csináltam az egyiket ma, mind a kettő negatív lett, a melleimből pedig jön fehér váladék, mintha tej lenne, ha megnyomom...mi lehet a gond? ma voltam dokinál, azt mondta nem lát semmit, nem vagyok terhes, elküldött vérvételre.

2012. jún. 28. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet sima hormonzavar miatt is, mivel leálltál a fog.gátlóval. (Persze az nagyban függ attól is, milyet szedtél.)
2012. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lindynette fog.gáltó
2012. jún. 28. 16:49
 3/7 anonim ***** válasza:

valószínű, hogy magas a prolaktin szinted (ami okozhat az agyalapi mirigy hiperplasiája, mint nekem volt), ezt gondolja szerintem a doki is, ezért küldhetett el vérvételre. Ha magas a PRL szinted, akkor gyógyszerrel (Bromocriptin vagy Norprolac) csökkenteni lehet a szintjét.

Vagy alulműködik a pajzsmirigyed, vagy lehet jóindulatú mellelváltozás is a háttérben.


De nyugi, azzal hogy a doki vérvételre küldött, az első lépés az okok tisztázásában.

2012. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, tiszta ideg vagyok
2012. jún. 28. 17:06
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne nyomd meg:)
2012. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne légy ideges, nem a 16. században élünk :)

valószínű gyógyszert írnak fel, hogy rendezzék a panaszodat. Félsz a gyógyszerektől?

2012. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyi sz.rt szedek már, nem szeretek hormon dolgokkal játszani, de nekem mindegy, csak legyen már minden ok
2012. jún. 28. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!