Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fogamzásgátlót ajánlaná...

Milyen fogamzásgátlót ajánlanátok? Rettegek, nehogy terhes legyek, ezért az együttléteket sem tudom élvezni.

Figyelt kérdés
Óvszerrel védekezünk, de én nem bízom semmiben, nagyon félek egy újabb terhességtől.
2011. szept. 22. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mintha magamat olvasnám. Én is nagyon rettegek, pedig szedem a fogamzásgátlót, és mellé óvszert használunk, vagy megszakítjuk. És mégis félek...

De állítólag a Nuvaring hüvelygyűrű nagyon jó, én is gondolkozom rajta.

2011. szept. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék fogamzásgátlót szedni, mert még szoptatom a kislányomat.
2011. szept. 22. 10:59
 3/8 A kérdező kommentje:

A NuvaRing használatát általában nem javasolják szoptatás ideje alatt. Ha mégis alkalmazni szeretné a NuvaRinget, kérje ki orvosa tanácsát!


Elolvastam, sajnos ez is kilőve!

2011. szept. 22. 11:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocsi. Azt nem írtad, hogy még szoptatsz. Akkor nem tudok tanácsot adni sajna.
2011. szept. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:(
2011. szept. 22. 11:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi óvszert használunk,semmi gond.De ha úgy veszed egyik védekezési mód se 100%-os.
2011. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Goldlily spirálom van /ez a sima hormonmentes/. Semmi gond nincs vele. Egyébként 100%-os védelmet csak az önmegtartóztatás ad, minden másnál ott a rizikófaktor.
2011. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia,van szoptatósoknak való fogamzásgátló gyógyi, Azalia a neve,én is azt szedtem, sőt kimaradt 1 levél....ha, gondold,írj priviben.
2011. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!