Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS! Ezek milyen kiütések...

SOS! Ezek milyen kiütések lehetnek? Kép lent!

Figyelt kérdés

Voltunk orvosnál vele, állítólag a melegtől és a naptól jöhetett ki a 2 éves lányomon, de annak nem kellene egy hét alatt elmúlnia?! De az orvos sem mondta biztosra! Az egyik keze ilyen, de jöttek ki pici apró pöttyök az oldalán is, de az nem ennyire csúnya! Remélem valaki tudja mitől jöhetett ki.


[link]

[link]


2012. jún. 29. 15:33
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bárányhimlős már volt.
2012. jún. 29. 15:34
 2/18 anonim ***** válasza:
allergia az biztos.sztem a naptól van..
2012. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem a napallergiám nézett pont így ki. Másfél hét alatt múlt el. Nem tudom, hogy viszket-e Neki, nekem viszketett. Vettem rá homeopátiás bogyót és utána múlt el egész hamar.
2012. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtok!

Viszket neki. Ftorokort írt ki a doki, de nem kenem be vele, mert túl erős egy gyereknek, nem is értem miért azt írta ki!

De nem tudom mivel kenjem be, vagy mit adjak neki! :-(

2012. jún. 29. 15:40
 5/18 A kérdező kommentje:
Rázókeverékkel kenem, ezt ajánlották, és aloe first-el fújom, de szerintem nem igazán használ, vagy csak én sürgetném.
2012. jún. 29. 15:42
 6/18 anonim ***** válasza:
15:37-es vagyok. Én mindennel kentem, amit csak értem pl. Fenistil, de semmi nem használt. A homeos bogyó neve natrium chloratum 9ch. Esetleg kérdezd meg a patikában, hogy 2 éves kaphatja-e, bár szerintem igen. Pár száz forint.
2012. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Allergia.A fiamnak is volt,Fenistil cseppeket kapott(ez vényköteles)pár nap alatt el is múlt neki.
2012. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Van itthon fenistil csepp, akkor adok neki! Köszönöm, veszünk homeó-t is,, majd megkérdezem kaphatja-e!
2012. jún. 29. 15:54
 9/18 anonim ***** válasza:

háziorvosnál voltál vagy bőrgyógyásznál?

mert a házi dokik csak tippelni szoktak sokszor..

2012. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Háziorvosál voltunk...
2012. jún. 29. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!