Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pelus helyett intim betét?

Pelus helyett intim betét?

Figyelt kérdés

Pelenka leszoktatás alatt vagyunk, és egyáltalán nem adok a fiamra pelenkát.Alváshoz sem, mert amíg csak napközben nem volt rajta de délutáni és éjszakai alváshoz adtam rá, vissza tartotta a dolgát az alvásig.

Viszont ma szeretnénk elmenni strandra.De félek hogy út közben (3 buszmegálló + fél óra séta) bepisil.Ugyanis nem szól még ha kell neki, vagy ha szól is viszem wc-re, bili, kisvödör meggondolja magát, majd tíz perc múlva valahova oda pisil ahol épp játszik.

Na a lényeg az hogy ne szívesen adnék rá pelenkát, mert akkor hitét veszti az hogy nincs pelenka mert nagyon drága lett és nincs rá pénzem, meg különben is nagyfiú.

Viszont gáz lenne ha össze pisilné a buszt, így arra gondoltam hogy a kis gatyájába teszek betétet, az talán felfogja ha esetleg pisil, de mégsem pelus.

Vagy ez nagyon elvetemült ötlet??

Ha boltba megyünk nincs rajta pelus, de azt oda vissza vásárlással együtt 20 perc alatt megjárjuk.


2012. jún. 30. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hülye ötlet.
2012. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Főleg, mert az intimbetét olyan mennyiségű folyadékot nem képes felszívni. Amúgy meg ugyanott vagy, ha teszel neki oda valamit, akkor azt ugyanúgy pelusnak veszi majd.
2012. jún. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
AZ intim betét is átereszti, a "töményebb" dolgokhoz szokott.
2012. jún. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem kéne erőltetni a szobatisztaságot, ha mindenhova odapisil! Meg fog rá érni! Amúgy meg a betét mellett ki fog folyni a pisi, mert nincs egy betétnek akkora kapacitása, hogy be szívjon egy adag pisit.
2012. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ez azért így elég durva, mennyi idős?

ez már az erőltetésen igencsak túl megy, nehogy traumaként élje meg és komolyabb gondokat okozzon. mert te hiába szeretnéd, ha egyszer nem érett meg még a szobatisztaságra, csak szorongást keltesz benne amitől akár 8-10 éves koráig bepisilhet!

strandon is elég ciki lenne szerintem ha belekakilna a vízbe, úszópelust is kéne rá adni

2012. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van egy találmány (nem tudom a nevét), de mi pelenkázó alátétnek használtuk. Szóval az egyik fele műanyag, a másik fele meg vatta szerűséggel van bevonva. Akkora az egész, mint egy textilpelus. Ezt esetleg a kis popója alá rakhatod a buszon és elkerülhető a baleset. Mondjuk nem tudom, hogy honnan szerezhetnéd be...
2012. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ezaz hogy három éves elmúlt, eddig türelmesen vártam hogy majd magától, de itt a vég.

Jó ötlet lenne a pelenkázó alátét, sajnos vidéken élek és itt hétköznap se tudok venni, nem hogy szombaton.

Tóra megyünk, soha nem adtam rá úszó pelust

2012. jún. 30. 10:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor csak simán tegyél alá egy törölközőt. :)
2012. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

AH, ezért szeretem moira válaszait, itt totózunk, ő meg felveti a legevidensebb megoldást. :D

Törölközőt az ülőhelyére a buszon, mindjárt nincs probléma. :)

2012. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt a VÉG?Mert 3 éves elmúlt,és még nem megbízhatóan szobatiszta?Ne viccelj már!Az én kisebbik fiam is 3 éves már elmúlt,amikor szobatiszta lett.Májusban volt 4 éves,és éjszakára még kell neki a pelus.Holott makk egészséges.

Az intim betét meg elég halott ötlet.Vannak leszoktató bugyik-a tesz-veszen,vaterán is láttam-aminek az a lényege,hogy nem folyik ki,ám már bugyiként funkcionál.Ha megtalálom belinkelem.Addig meg moira! ötlete tökéletes.

2012. jún. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!