Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hitelt lakásvásárlás céljából...

Hitelt lakásvásárlás céljából Gyed-re vagy Tgyásra fellehet venni? Volt már bárki ilyen vagy hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy Tgyásra vagy Gyed-re a bankok adnak -e hitelt, mi lakásvásárlásra szeretnénk felvenni, de ha csak személyi kölcsönt is adnak az is jó. Ha valaki járt már hasonló cipőben légyszi írja le! Előre is Köszi!
2012. jún. 30. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak és kizárólag munkából származó jövedelemre, arra is nehezen.
2012. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapsz így hitelt.
2012. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én gyedre folyószámlahitelt kaptam. igaz még tavaly. sokat.
2012. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1.Én most beszéltem hitel ügyben a tanácsadómmal,és azt mondta,hogy ha a főadós (férjem) jövedelemmel (bérrel) rendelkezik, akkor az adóstárs (én) befolyt jövedelmét is figyelembe veszik (tgyás/családi).

2.Most vett egy pár nálunk a házban lakást, és ők is így vettek fel hitelt, beszéltem velük.

Beszélj te is egy független tanácsadóval. Mi innen kértünk ajánlatot, és tőlük kerestek meg:

[link]

2012. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó által leírtakat tudom én is csak megerősíteni. igaz, három éve, de mi is így vettünk lakást.
2012. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tgyás vagy Gyed esetében adóstárs lehetsz, vagy ha a te nevedre igényelnéd, akkor vinned kell egy adóstársat megfelelő jövedelemmel.
2012. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én munkanélkülin voltam mikor lakáshitelt vettünk fel.

Párom volt az adós,én pedig az adóstárs.

És egy hét alatt megkaptuk a hitelt.

Ez tavaly januárba volt az OTP-nél!

2012. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!