Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elindulnátok ma du.1 körül...

Elindulnátok ma du.1 körül két kisgyerekkel nem légkondis autóval Balcsira Budapestről?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ott lenne a legjobb a gyerekeknek, de rettegek az autópályán a figyelmetlen vezetők miatt.
2012. júl. 1. 11:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Persze, hogy el!


Ugyan már, ne rettegjetek már mindentől, hogy lehet így élni?

2012. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekünk Ladánk volt 20 éve és bizony légkondi mentes...:-)

Mi is mentünk a Balcsihoz és sokkal messzebbről...

Túléltük....

Sztem kicsit túlparázod.

2012. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
én elindulnék a helyedben.Ha jól értelmezem van még egy szabad hely:)?
2012. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Én nem indulnék el egy körül sehova, viszont reggel hat-hétkor simán.Én is parás vagyok, ez van.
2012. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.De nem a figyelmetlen vezetők miatt-hetente teszem meg 4 évesemmel,27 hetes terhesen a Budapest-Bécs oda vissza utat,szóval nem parázok ilyen miatt-hanem mert Hanem kibírhatatlan hőség lesz.Vagyis már van.Ha az ablakot húzod le,baromi huzat lesz.Ha nem,"megfulladtok".Isten ne adja kifogsz egy dugót,terelést,hááát.
2012. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mi gyerek nélkül is reggel 7-8 körül indultunk mindig a Balcsira...Gyerekkel meg pláne nem mennék du. És én se csak a figyelmetlen vezetők miatt! Hőség, hőség, hőség...Klíma nélküli autónál hiába van lehúzva az ablak, az a pár fok "lehűlés" a széláramlástól nem sokat jelent...neadjisten tényleg dugó vagy vmi...akkor a megsülés garantált....
2012. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

1kor nem, hőgutát kap szegény gyerek a 40fokos autóban, hisz a pályán még ablakot tekerni se igen lehet.

ha már így alakult, hogy nem indultatok el reggel, miért nem mentek strandra? tele a város gyerekbarát stranddal :)

2012. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
8%
Mi pénteken megyünk, 2 körül indulunk. Muszáj, így tudjuk megoldani. Klíma mehet, az ablakot meg le kell sötétíteni. Meg ha nem alszik, akkor meg kell állni néha.
2012. júl. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, most olvasom, hogy nincs klíma. Akkor nem.
2012. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

du. 1-kor nem, de koran reggel, meg a kanikula elott igen, siman.

Inkabb egy kozeli strandra menjetek ma, holnap reggel meg irany a balcsi, ha megtehetitek.

2012. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!