Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két kisgyerekkel és egy 9...

Két kisgyerekkel és egy 9 hónapos pocaklakóval mennyi esélyem van új életet kezdeni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz, hogy egyedül kell neveljed a 3 gyerekedet, akkor az borzasztó nehéz:(

De egy anya sok mindent kibír, ha muszáj!

2012. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3,5 éves, 14 hónapos, 3 hónapos. Én is üjat kezdek. Szüleim segítenek a gyerekek körül. Neked mennyi idősek? Szüleid? Tényleg nehéz lesz, de muszály.
2012. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Húú,csajok sajnálom...mindenképp borzasztó nehéz lesz,de igen,ha kell,hát kell!Kitartást és sok erőt kívánok!
2012. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van,de nem lesz egyszerű.Mi történt?
2012. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van esélyed! Nyilván nehéz lesz, főleg az első időszak. Szülői segítségre számíthatsz a gyerekekkel kapcsolatban?
2012. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Idegbeteg a férjem, folyton kiabál velem.

Nap mint nap sírok, úgy érzem ennél sokkal szebb életet érdemelnék...

2012. máj. 14. 19:04
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem akarlak bántani, de nem gondolod, hogy ehhez egy kicsit későn van 3 gyerek után? Egyébként természetesen van esélyed új életet kezdeni, de nem biztos, hogy az "szebb" lesz mint a jelenlegi. Ismerkedni eléggé esélytelen szerintem. Ha magamból indulok ki, három gyerek elvinni reggel bölcsibe, oviba, suliba, odaérni a munkahelyre, ledolgozni a 8 órát, aztán összeszedni a gyerekeket, boltba menni, vacsorát főzni, tanulni és játszani velük, fürdetni, lefektetni őket, aztán mosni, vasalni, mosogatni, takarítani. Ebből áll minden nap, ez pedig - nálam legalábbis - naponta körülbelül 18 órámat veszi el. Nálam teljesen esélytelen lenne akár csak egy randira elmenni nem, hogy új kapcsolatokat kialakítani. Nagyon nehéz ez így, sok függ attól, hogy a szüleid mennyire állnak melletted. Mindenesetre sok sikert kívánok!
2012. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó esélyed van, csak legyél határozott. Az idegi nyugodtság mindent megérhet. Különösen, ha van kire támaszkodj lelkileg akár anyagilag, akkor azt most vedd igénybe, és lépj. Megfogja érni !
2012. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7/8-as! Ne haragudj, de muszály reagálnom. Mi az hogy késő 3 gyerek után? Inkább készüljön ki anyuka az idegbeteg apukától. Így a gyerekeknek lesz 2 idegbeteg szülője! De jó!
2012. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én arra próbáltam rávilágítani, hogy az az álom élet, amit a kérdező elképzel, nem nagyon létezik, három kicsi gyerekkel meg pláne nem. Ha elválik, akkor persze nem lesz ott apuka, aki kiabáljon vele, de ott lesz a temérdek teendő és az anyagi gondok. Az sem lesz "szebb" élet, csak mások lesznek a gondok. Talán érdemesebb lenne elbeszélgetni apukával. Egy terhes kismamával többnyire játszanak a hormonjai, ha szültél már gyereket, pontosan tudod, hogy sokkal érzékenyebb ilyenkor minden nő. Talán meg kellene várni amíg megszületik a pocaklakó, nem kellene egyből válni és meg kellene próbálni együtt megoldani a problémákat.


A muszáj szót pedig j-vel írják. (bocsi, de én sem bírtam ki)

2012. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!