Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óvódás (kisiskolás) korúaknak...

Óvódás (kisiskolás) korúaknak hol végeznek normális (hiteles) intelligencia tesztet?

Figyelt kérdés
A teszt nevét is írjátok meg légyszíves, és ha esetleg van lehetőség rá, hol tudok róla utána olvasni, hogy készségszinteket is mér vagy tájékozottságot, beszédkészséget vagy csak IQ-t? (Nekem ez utóbbi kellene, ami csupasz IQ teszt!) Előre is köszönöm.

2012. júl. 3. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs óvodapszichológus????


Én magam pszichológus vagyok 6 éves kortól a színes Raven progrsszív matrix tesztet alkalmazzuk, az mér natív (veleszületett) intelligenciát. egyéb mérőeszköz kiskorban inkább az észlelésre, motoros koordinációra, finommotorikára irányul.

2012. júl. 15. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
még írj ha van kérdésed.
2012. júl. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alaque ***** válasza:

Hat éves korodtól pszichológus vagy? :O


Bocs, de ezt a labdát le kellett ütni. :D

2012. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"6 éves kortól alkalmazzük a tesztet", nem 6 éves koruNktól.


Olvasni és értelmezni kért küldön dolog, látom...

2012. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!