Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Péntekre 10 fokot mondanak,...

Péntekre 10 fokot mondanak, adsz télikabátot kisiskolás gyerekedre?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Telikabatot meg biztosan nem, ellenben retegesen fogom feloltoztetni oket, ha valoban igy lesz.

Atletara hosszu ujju, de vekonyabb anyagu felso, arra cipzaros, vagy gombos kardigan, amit a sulin belul vagy magan tart, vagy nem attol fuggoen, hogy ott mennyire van meleg.

Erre johet egy atmeneti kabi, nem teli vastagsagu, erre pedig egy melleny, ha valoban kell.

A telikabat ilyenkor meg azert nem jo megoldas szerintem (persze nyilvan mindenki sajat maga donti el), mert lehet, hogy reggel hetkor meg szukseg van ra, de lehet, hogy delutan negykor mar beleizzad es leveszi, abbol lesz a megfazas.

2011. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Téli kabátot semmiképpen nem adok. Persze az időjárásnak megfelelően, rétegesen öltöztetem őket. Így akkor se lesz melegük, ha a suliban fűtenek, a a fölösleget le tudják venni és mikor jönnek haza, fel is vehetik. Téli kabát helyett most még elég a mellény, vékonyabb dzseki.
2011. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Télikabátot biztos hogy nem!

Átmenti kabit igen(szél+esődzskeije van, egyszál bélés a hát és mellrészen) , kardigánt, hosszú újjú pólót, trikót. A teremben meleg van mindig, az udvarra/hazafelé meg felveheti a kardigánját. A kabátot úgyis csak akkor venné fel, ha esne v nagyon fújna a szél.

2011. okt. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Télikabátot semmiképp, az ráér majd ha kevesebb fok lesz. Őszi kabát, alá pulcsi, alá póló.
2011. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsótól bocsánatot kérek, ha számítanak neki az értékelések, véletlen a félig hasznosra nyomtam, pedig a zöldre akartam:(

2011. okt. 3. 13:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Nyomtam helyetted neki egy zöld kezecskét!
2011. okt. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, annyira nem érdekel a százalék, de azért aranyosak vagytok, köszönöm:D
2011. okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!