Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki terhessége alatt jobban...

Aki terhessége alatt jobban érezte a szagokat, illatokat, mint terhessége előtt, megmaradt szülés után is?

Figyelt kérdés

Én még a pozi teszt előtt felfigyeltem az illatokra. Most szoptatok, egyre kevésbé éresztem meg jobban az illatokat messziről, de egy pár napja, mint újra előjött volna.

Babám kakiját félméterről már érzem, pedig nem eszik másképp, csak anyatej és én sem. Eddig sose éreztem meg.


2012. júl. 5. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szülés után elmúlt,aztán egyszer csak újra előjött a babám pelusát én méterekről megérzem pedig ő sem eszik mást csak tápszert.Aztán kiderült hogy terhes vagyok megint:-)Talán csinálj egy tesztet te is...
2012. júl. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem megmaradt úgy, hogy nagyon érzek mindent (7 hónapja szültem), de már nem vagyok rosszul szagoktól, az elmúlt szülés után.
2012. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

elsőnek: de én nem akarom, még van egy szűk hetem a mensiig, túl korai lenne jelnek.

Mennyi a korkülönbségetek?


másodiknak: s mindig ugyanúgy érzed, vagy vannak napok, mikor jobban?


remélem csak a meleg miatt szagosodik jobban a pelus

2012. júl. 5. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is megmaradt, nagyon érzékeny a szaglásom.
2012. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok,én sem akartam :-)nagyon meg is lepődtem mikor kiderült,4 hónapos a kisfiam és 8 hetes terhes vagyok.
2012. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Mindig ugyanolyan (kivéve ha náthás vagyok). Ahogy a férjem szokta mondani éles a szimatom :)
2012. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!