Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek terhessége alatt nem...

Akinek terhessége alatt nem nő a melle szinte egy picit se, annak is lehet szülés után teje?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 06:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát persze!!Úgy igazán szülés után duzzad meg, amikor belövell a tej.A tej mennyisége, és az, hogy van -e vagy nincs, nem a mell méretétől függ.Semmi köze hozzá.Lehet, neked már terhesség előtt is volt akkora melled, hogy most nem nő, mert nem szükséges.Ilyenkor a védőnőm szerint mirigyesedik a mell, tehát inkább szerkezetileg alakul át, nem méretileg.A cici méretéből semmire nme lehet következtetni.De ha megfogadsz egy jó tanácsot:én sok helyről hallottam, hogy tanácsolják, hogy vigyek már a kórházba mellszívót.Az első napok elég fontosak.És a barátnőm ( akinek 8 hónapos a kislánya)azt mondta, hogy mindig váltott mellből szoptatja, vagy mindketőből egy kicsit.És folyamatosan fejni, fejni kell.Minél jobban "ürül" a melled, annál jobban termelődik a tej.
2010. jún. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszod. Kicsit megnyugtattál. Amúgy pici cicim van, 75/B, és eddig csak egy nagyon keveset nőtt, azt hittem jobban beindul majd. 26h km
2010. jún. 25. 06:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem is pici, kb. ekkora.Mondjuk, nekem nőtt a terhesség alatt, de ez sok mindentől függ.Ne aggódj ezen!A szülésig még nőhet, és te fogsz legjobban meglepődni!
2010. jún. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A tej mennyisége és a mellméret közt semmi összefüggés: nekem 70/b-s és mind a négy gyereket sokáig szoptattam, söt annyi tejem volt, hogy még másoknak is tudtam adni (régebben volt ilyen szervezett rendszer). A barátnömnek 80/DD és egyáltalán nem lett teje, hiába akarta volna szoptatni a babáját. De rengeteg példa lenne, van aki kis mellel tud szoptatani, van aki nem és ugyaez vonatkozik a a nagyobbra is.
2010. jún. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) megnyugtató.
2010. jún. 25. 07:28
 6/9 anonim ***** válasza:
EKKORA AZ ENYIM IS!Terhesség alatt nem nőtt.De szülés után?Húúúúúúúúúú...a nyakamtól gömbölyödött.Azóta visszament negatívba,de még szoptatok.8 hónapja.
2010. jún. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem szinte nincs is mellem:(, de már az 5. lányomat szoptatom, Ő most már 23 hónapos, és még mindig annyi a tejem hogy a fülemen folyik ki:):):)! Úgyhogy a méretnek semmi köze a tejci mennyiségéhez!!!!
2010. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
6 hetes kislány anyukája vagyok ,terhességem allatt nem nőt a mellem de szülés után egy nappal szemmel láthatóan megnöt tele volt fejnem kellett mert nem és maszirozni mert nagyon fájt ,azt javasolta a szülésznöm hogy szoptatás elött maszirozam meg hogy a babának könyebb legyen kiszivni mellszivót mindenképp vigyél a korházba
2010. okt. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia!Iszok teát hogy legyen tejem gyogyszertárba direkt erre kértem (LAKTOHERB)NE IZGULJ ATTOL LEHET TEJED AMIÉRT NEM NÖT A MELLED ,elöző voltam
2010. okt. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!